מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

נגררים למשאיות

משאיות הן כלי רכב שנועדו להובלה ולנשיאה של משקלים ומשאות גבוהים במיוחד. במצב שבו יש צורך בהגדלת נפח הנשיאה וההובלה של המשאית, יש צורך בשימוש בנגרר – וכעת נבין בדיוק במה מדובר ומה היתרונות בשימוש בנגררים במשאיות

| 31/1/18
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

בכל משאית יש צורך בנפח הובלה רב

בכל משאית יש צורך בנפח הובלה רב
משאית, מעצם טבעה, היא כלי רכב שהצורך העיקרי והמרכזי בו הוא בנפח רב בכלי הרכב, שמאפשר נשיאה והובלה של כמויות ציוד רבות, במשקלים גבוהים במיוחד. הסיבה שבגינה אנחנו משתמשים במשאיות לעומת כלי רכב אחרים היא בדיוק זו, ולכן אנחנו צריכים לחשוב גם על מצבים בהם יש לנו צורך בהגדלת נפח הנשיאה של המשאית והפיכתה למתאימה עוד יותר לכמויות גדולות ומשקלים גבוהים של ציוד – וחשוב לדעת כיצד לעשות זאת נכון.

מתי נרצה להגדיל את נפח ההובלה והנשיאה ?

ישנם כל מני סוגים של משאיות בשוק, ולא כולם מתאימים למקסימום נפח נשיאה והובלה. כך, אם יש לכם משאית שמשמשת אתכם באופן מקצועי עבור הובלות או עבור כל מטרה אחרת, ויש לכם משימה נקודתית שעבורה המשאית לא מספיקה בפני עצמה ויש לכם צורך בנפח רב עוד יותר, אין סיבה להשקיע במשאית גדולה יותר, וההחלטה הנכונה היא להשתמש בנגררים על מנת להגדיל את נפח הנשיאה של המשאית ולעמוד במשימה היטב.

נגרר מאפשר לנו לשאת ולהוביל עם כל משאית

אם אתם לא יודעים במה מדובר, נסביר כי נגררים הם למעשה עגלות רכובות שמתאימות לחיבור למרבית כלי הרכב, ושהופכות למעין "זנב" של כלי הרכב לאחר שהן מחוברות אליו בצורה מקצועית. שימוש בנגרר מאפשר נשיאה והובלה של כמויות ציוד גדולות יותר ממה שכלי הרכב מאפשר בפני עצמו, ואנחנו מכירים את השימוש בהם בעיקר מכלי רכב פרטיים, עבור מטרות כמו טיולים ומשימות הובלה מקצועיות שונות. עם זאת, כשמדובר בחיבור למשאיות צריך להבין בדיוק איזה נגרר רלוונטי עבור המשימה.

איזה נגרר מתאים לחיבור למשאיות?

הנגרר המתאים לחיבור למשאית הוא נגרר בגודל גדול, שמתאים מבחינת גובה הגלגלים ומבחינת וו החיבור שלו למשאית שלכם. חשוב להבין שהחיבור של הנגרר צריך להתבצע בצורה מקצועית ובטוחה, ורק נגרר שמתאים מבחינת המפרט הטכני שלו, גובה הגלגלים ותוואי הנסיעה, הוא השקעה רלוונטית עבור המשאית שלכם. בנוסף, חשוב גם לזכור שיש לנגרר תכונות רלוונטיות נוספות מלבד ההתאמה שלו למשאיות, כמו קירוי, גג, התאמה להובלה של בעלי חיים ועוד.

כיצד מחברים את הנגרר למשאית בצורה נכונה?

חיבור הנגרר למשאית מבוסס על התקנה של וו גרירה, שהוא רכיב שניתן לחבר למרבית כלי הרכב בצורה בטוחה כשהדבר מתבצע על ידי אנשי מקצוע בתחום. וו הגרירה המחבר את הנגרר למשאית צריך להיות חזק וגדול, ובמרבית המשאיות הוא יגיע כחלק מהמשאית עצמה. אם לא, יש צורך בהתקנה של וו חדש, וחשוב לבחור בוו שיכול לעמוד בעומס של נגרר משאית, שהוא גדול מהעומס של נגררים רגילים על פי רוב.

לסיכום

החיבור עצמו צריך להתבצע בצורה מקצועית על ידי חברה שמתמחה בתחום, כמובן, ולאחר מכן ניתן יהיה לחבר את הנגרר באמצעות התשתית המוכנה למטרה זו, שהיא החלק המשמעותי של הנגרר.
| 31/1/18