מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

רכב הובלות להשכרה פתרון להובלה קטנה

מעבר דירה הוא תהליך מרוכב שחברים מאתנו יצא לחוות, מעבר לכאב הראש שכרוך באריזה ופירוק המיטלטלין בדירה החדשה מדובר גם בעלות כספית לא נמוכה. במאמר הבא נציג בפניכם טרנד חדש אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות, השכרת רכב הובלות.

| 23/1/18
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

אתם עומדים לעבור לדירה חדשה אבל אין לכם כמות גדולה מדי של ריהוט. למעשה, הדירה החדשה מרוהטת לחלוטין, אולי זו פשוט דירה ראשונה ואת רוב הריהוט עוד אין לכם. כך או כך ברור שאתם זקוקים לפתרון פשוט, יעיל וחסכוני יותר, ובהחלט ייתכן שהשכרת רכב הובלות תעשה את העבודה.

הובלה עצמית יעילה יותר

אם אי פעם עברתם דירה בעצמכם או עזרתם לחבר קרוב, אתם מכירים את השיטה היטב. מתחילים עם כמה ארגזים, מעמיסים את הרכב, פורקים את הציוד בדירה החדשה וחוזרים לנגלה נוספת. הסיפור הזה עשוי לחזור על עצמו כמה וכמה פעמים, בוודאי אם אתם מצוידים ברכב קומפקטי. עם זאת, כשאתם משכירים רכב הובלות אתם יכולים לבחור רכב גדול ומרווח יותר שאליו ייכנסו יותר משניים או שלושה ארגזים בכל פעם. מצד שני, אם אתם צריכים שירות הובלות בתל אביב ויש לכם גם מכונת כביסה כבדה, ספה גדולה או מיטה שצריך לפנות ביצירתיות רבה, יכול להיות שאין מנוס אלא להזמין חברה מקצועית.

הפתרון החסכוני יותר

הזכרנו את החיסכון בזמן, יתרון משמעותי מאוד להשכרת רכב הובלות, אבל זה כמובן לא היתרון היחיד. אם תאספו כמה הצעות מחיר מחברות הובלה שונות בוודאי תגלו שהמחירים לא תמיד מאוד נמוכים. בקיץ ההובלה תהיה קצת יותר יקרה מאשר בחורף, ובתחילת החודש היא תמיד עולה הרבה יותר מאשר בסופו. הביקוש וההיצע משפיעים על המחיר הזה, אבל לכם יש דרך טובה להתגבר גם על זה. כשאתם שוכרים רכב הובלות אתם משלמים פחות. כמובן שרצוי להיעזר בחברים טובים או כמה קרובים שיעזרו לכם, אחרת תבלו שעות ארוכות בגרירת ארגזים אל הרכב וממנו, מה שלא רק ייקח זמן רב מדי, אלא גם יבטיח שתגיעו לדירה החדשה עם הלשון בחוץ ועם גב כואב.

מעבר בקצב שלכם

כשאתם שוכרים רכב לצורך הובלה עצמית אתם ללא ספק עובדים קשה. כבר הזכרנו את כאבי הגב שיחכו לכם בסוף היום, אבל אפשר גם להימנע מהם. דרך אחת היא לקבל עזרה מאנשים קרובים. חוץ מזה, כשהרכב אצלכם ואין צוות הובלה לחוץ שמשתוקק לסיים את התהליך הזה מהר עד כמה שאפשר, אתם עובדים בצורה רגועה הרבה יותר. כך יהיה לכם זמן לארוז מסודר, לבחור לוותר על פריטים שממש אין לכם שימוש בהם, ואפילו לעצור בדרך לארוחה קלה, פשוט כי מגיע לכם אחרי כל המאמץ הזה.

הובלה קטנה של פריטים קלים

לקחנו כמובן מאיליו תרחיש שבו אתם עוברים דירה, אבל מה קורה אם החלטתם להוציא מהבית את הסטודיו הקטן או את העסק הפרטי שעד היום תפקד מהסלון שלכם? במצב כזה אתם לא מתמודדים עם מוצרי חשמל כבדים, ספות ענקיות או כמויות אדירות של ציוד. סביר להניח שיש לכם שולחן, כיסא, אולי מחשב ומדפסת, ולכל היותר כמה ארגזים קלים עם ספרים וציוד משרדי. הובלה כזו אפשר לעשות לבד, בטח אם אתם מצוידים ברכב מרווח ונוח לטובת המשימה הזו.

מתי בכל זאת כדאי להזמין חברת הובלות?

אז נכון, יש כמה וכמה יתרונות טובים להשכרת רכב להובלה. עם זאת, לפני שתקבלו החלטה מומלץ שתבדקו מה באמת היקף ההובלה שלכם, וכמה זמן זה עשוי לקחת לכם. גם אם חבר טוב מתנדב לפנות למענכם שעה או שעתיים ביום המעבר, לא בטוח שהוא יהיה שם כשתצטרכו להעלות את המיטה אל הדירה החדשה. חברת הובלות מקצועית תסיר מכם לא מעט דאגות, תחסוך לכם לא מעט זמן ולמען האמת, היא גם תחסוך לכם את השרירים התפוסים בבוקר שאחרי.
| 23/1/18