מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

איזה רכב מתאים לחברת ניקיון?

כל בעל עסק זקוק לכלי רכב נוח שיאפשר לו להגיע לפגישות עם לקוחות, למסור סחורה או להעביר ציוד. המצב לא ממש שונה כשמדובר בחברת ניקיון, וכדאי שתהיו ערוכים לכך מבעוד מועד.

| 8/1/18
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

למה בכלל צריך שירותי ניקיון?

למה בכלל צריך שירותי ניקיון?
יש לא מעט שירותים שיש להם השפעה אדירה על שגרת החיים שלנו, ושירותי ניקיון נמצאים במקום טוב בראש הרשימה הזו. לרובנו אין את הזמן לנקות את הבית באופן יסודי, בטח כשאנחנו מתמרנים בין עבודה, סידורים ובתקווה – גם קצת זמן איכות עם הילדים. חברת ניקיון טובה יודעת להציע שורה של פתרונות מקצועיים שיענו על הצורך שלנו בבית נקי, נעים, מסודר ומזמין. מגיוס צוות איכותי ומנוסה, דרך שימוש בחומרי הניקוי הטובים ביותר ועד לבחירה קפדנית של הציוד המתקדם, מסמרטוט הרצפה ועד מכונת הפוליש האיכותית. עם זאת, אין ספק שחברת ניקיון זקוקה גם לדרך פשוטה ונוחה כדי לשנע את הציוד הרב.

גודל הרכב

לפני הכל חשוב שתגדירו את הצרכים שלכם במדויק ואת שירותי העסק, תוך שאתם משאירים לעצמכם מקום גם להתרחבות בהמשך. יכול להיות שאתם מקימים חברת ניקיון בראשית דרכה, והשירותים שלכם כוללים בעיקר ניקיון בתים או משרדים, או ניקיון יסודי לקראת מעבר דירה או לאחר שיפוץ. אם כן, סביר להניח שהציוד הדרוש לכם היום הוא ציוד בסיסי יחסית. מצד שני, אם תכנית ההתרחבות שלכם כוללת גם שירותי פוליש, רצוי לקנות מראש רכב גדול שבו תוכלו לאחסן את מכונת הפוליש שתשנעו לבתי הלקוחות שלכם. במילים אחרות, קבעו את רשימת הציוד לפני שאתם בוחרים רכב, כדי שלא תאלצו לאלתר ולקשור ציוד לגג המכונית פשוט כי אין מקום.

עוצמה ובטיחות

הציוד הרב הוא ללא ספק בעל ערך, ואם אתם מתניידים בין לקוחות סביר להניח שאתם מבלים לא מעט זמן על הכביש. המשמעות היא שגם הרכב שלכם צריך להתאים לצרכים הללו. מכונית טובה היא זו שמעניקה לכם תחושת יציבות על הכביש ומידה רבה של ביטחון. חשוב לא פחות מכך, הרכב הזה אמור לשרת אתכם נאמנה במשך תקופה ארוכה ולשרוד איתכם נסיעות שעשויות להיות לא קצרות. רק מכונית איכותית, טובה ואמינה תאפשר לכם לעשות את זה כשאתם רגועים יותר בדרך ללקוח ובחזרה ממנו.

עלויות

אין ספק שאתם רוצים לחסוך בעלויות, על אחת כמה וכמה אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום וההשקעה הכלכלית גבוהה ממילא. עם זאת, חשוב לזכור שרכב עוצמתי, בטיחותי, גדול וטוב, הוא רכב שיעלה לכם קצת יותר. דרך טובה לנסות ולחסוך בכל זאת בעלויות היא לבחור מכונית חסכונית בדלק, ובוודאי שלא מומלץ לוותר על ביטוח שיעניק לכם כיסוי אם חלילה יאונה רע לא רק למכונית עצמה – אלא לציוד שבלעדיו העסק שלכם פשוט לא יוכל להתקיים.

סיכומו של עניין

אם אתם, חברה המעניקה שירותי ניקיון, מחפשים לרכוש רכב חדש או מיד שנייה, הכירו בפרמטרים ולקחו אותם בחשבון. פרמטרים אלו יחסכו לכם בהמשך בעת העבודה ויועילו לכם רק לטובה, היערכו בהתאם.
| 8/1/18