מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

למה עדיף לטפל במוסך רנו מורשה?

אם יש לכם רכב רנו, והגיע הזמן לטפל בו באופן תקופתי או עבור תיקון כזה או אחר, יש רק כתובת אחת שאתם צריכים לקחת את הרכב אליה, וזהו כמובן מוסך רנו מורשה ומוסמך.

| 8/1/18
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

תיקונים וטיפולים לרנו רק במוסך מורשה

תיקונים וטיפולים לרנו רק במוסך מורשה
בראש ובראשונה, יש לכך ערך בטיחותי – תיקונים שמתבצעים בצורה לא מקצועית יכולים לסכן אותנו כשאנחנו נמצאים בתוך הרכב. בנוסף, יש לכך ערך מבחינת איכות הנסיעה שלנו והיכולת שלנו לנסוע בצורה נוחה ברכב לאחר התיקון או הטיפול שאנחנו צריכים לבצע. הגורם המקצועי אליו אנחנו פונים עבור ביצוע התיקון או הטיפול הוא כמובן מוסך, ההחלטה הנכונה ביותר עבור טיפול ברכב שלכם, היא לקחת את הרכב למוסך מורשה של היצרן. כך, אם יש לכם רכב מסוג רנו, אתם צריכים לטפל בו אך ורק במוסך רנו מורשה.

היצרן הצרפתי דורש טיפול מקצועי

בשביל לטפל ברכבי רנו על הצד הטוב ביותר, יש צורך להכיר אותם בצורה מלאה ומקיפה. לכל יצרן רכב ישנן דקויות ספציפיות ומוסך רנו שמתעסק עם רכבי רנו באופן מקיף ו(כמעט) בלעדי. אם ניקח את הרכב למוסך כללי, שלא מתמחה באופן ספציפי ברכבי רנו, נוכל לקבל מענה מקצועי, אבל לא בטוח שהמענה יהיה מתאים עבור הרכב שלכם. אם אתם רוצים להבטיח מענה מקצועי שמתאים באופן מקסימלי לרכב שלכם, אתם צריכים מוסך מורשה של היצרן שלכם.

חלפים מקוריים ששומרים על הרכב

עוד יתרון משמעותי ביותר של מוסך רנו עבור רכב הרנו שלכם הוא כל מה שנוגע לחלקי החילוף הנחוצים לרכב. כל תיקון של רכב כמעט דורש החלפה של חלקים כאלה ואחרים, ובמוסך כללי לא תמצאו לרוב את החלפים הנחוצים והמתאימים עבור הרכב שלכם. לעומת זאת, במוסך מורשה של רנו תוכלו להיות בטוחים שישנם החלפים המקוריים המתאימים במדויק לדגם הרכב שלכם. הדבר משמעותי ביותר הן מבחינה אסתטית והן מבחינת התקינות הטכנית של הרכב, שתהיה מקסימלית רק עם החלקים המתאימים באמת לרכב.

כמה חשוב אחריות של יצרן

תיקון או טיפול לרכב רנו שמתבצע באחריות של יצרן, מתבצע רק במסגרת מוסך מורשה של היבואן. כך, אם אתם מבצעים תיקון או טיפול כזה או אחר במסגרת האחריות שלכם, אתם חייבים לבצע אותו במסגרת מוסך מורשה של החברה. גם לאחר מכן – אם אתם מחפשים אחריות של מוסך, שיהיה ערב לעבודה האיכותית שלו ולא ישאיר אתכם חסרי אונים לאחר תיקון לא מוצלח – אתם צריכים מוסך מורשה של החברה.

איפה המוסך האיכותי והמורשה הקרוב אליכם?

רכבים של רנו צריך לתקן רק במסגרת מוסך רנו מורשה. למצוא מוסך כזה בקרבתכם זו לא משימה קשה כל כך. יש כמעט בכל עיר בארץ. רכבי הרנו אהודים מאוד בקרב הישראלים מכיוון שהם אמינים ובטיחותיים. כמו כן עלות התיקונים החלקי חילוף שלהם במחיר סביר והוגן לעומת מותגים אחרים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את המוסך המורשה שקרוב אליכם – ולהבטיח את הטוב ביותר עבור הרכב שלכם והבטיחות של מי שנמצא ברכב.
| 8/1/18