מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

גנרטור חימום למוסכים

במוסך, שאפשר גם לקרוא לו בית חולים לרכבים, ניתן לקבל כל טיפול שהרכב צריך. כאשר יש מוסכים מתאימים לכל סוגי הרכב. המוסכים צריכים שיהיה להם גם גנרטור חימום למקרה הצורך ,וזה הזמן להתעכב עליו ולהבין את חשיבותו ומה הוא אמור לספק.

| 3/1/18
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

הגנרטור שיהיה שם ברגעי האמת

הגנרטור שיהיה שם ברגעי האמת
גנרטור חימום למוסכים הוא אחד הכלים הכי חשובים שיש. אמנם הוא לא משתתף בעבודת המוסך עצמה ולמעשה ברגע שיש חשמל אין שום סיבה שהוא בכלל יפעל, אך בגלל המתאר המסובך והמורכב שבמוסכים, אי אפשר לוותר עליו. ברגע שהחשמל ייפול, המוסך עלול להיות בסכנה חמורה. דמיינו לעצמכם מה קורה כשאחד מעובדי המוסך נמצא מתחת לרכב שמורם על רמפה והאור כולו נכבה בגלל שאין חשמל, דמיינו לעצמכם מה קורה כשאחד המכשירים לא מקבלך מתח חשמלי בעוד הוא מבצע עבודה חשובה שעלולה להיות לא בטיחותית וכן הלאה. כאן בדיוק הגנרטור נכנס לתמונה.

גנרטור אמין מחברה מוכרת

גנרטור למוסכים חייבים לבחור מחברה אמינה ומוכרת. אי אפשר לבחור מכשיר כל כך יקר וכל כך חשוב בלי לשקול זאת היטב ולבחון ממי אנו עומדים לבצע את הרכישה. הוא אמור להיות עמיד לטווח הארוך וכמובן להיות שימושי לכל מה שאנו מצפים ממנו, כאשר אם ברגע האמת הוא לא יהיה שם אנו עלולים ליצור סביבת עבודה רווית סכנות וכמובן כזו שלא מאפשרת למוסך להמשיך לעבוד. המשמעות היא לא רק פגיעה בציוד ובחיי אדם אלא מוסך שיוצא מכלל פעולה ומאבד מהמקצועיות שלו ומהשם שלו, כשהדיחוי ללקוחות יכול להיות שעות ארוכות ולעתים אף יותר.

אלו אפשרויות קיימות ?

כשאתם בוחרים גנרטור חימום אתם חייבים לבחון מה הוא מסוגל לעשות. אמנם הוא יכול לחמם ולהאיר בגלל שהוא מספק חשמל אך מה אפשרויות התצוגה שלו וכיצד הוא יכול לפעול? האם הגנרטור יכול לספק מספיק כוח גם לכלי עבודה או רק לתאורה ולחימום? האם הוא יכול לספק כוח לחימום באופן מלא או חלקי? האם ניתן לחבר אליו ציוד הגברה והאם הוא יכול להפעיל את כל כלי העבודה? כל השאלות הלו חייבות להישאל טרם הקנייה כדי למקסם את התאמה שלו בצורה מלאה. כמו כן, אמורה להיות לו מערכת חיווי וכיבוי במצב של חוסר שמן, תצוגה נוחה וכולה.

נוחות ופשטות עם תחזוקה מינימלית

עוד אחד מהדברים החשובים ביותר כשבוחרים גנרטור חירום למוסכים היא העמידות והתחזוקה שלו. גנרטור טוב הוא אחד שיישאר עמיד ואמין גם לאורך שנים רבות בלי שיש צורך להחליף אותו או לדאוג לו יתר על המידה, בעיקר אם הוא לא פעל שעות רבות. התחזוקה שלו הופכת להיות עניין מרכזי כאשר לצד אלו שדורשים תחזוקה די קבועה, ניתן לבחור כאלו שכמעט ולא דורשים דבר מלבד בדיקת תקינות מידי פעם וניקוי לוח התצוגה.

כמה עולה גנרטור חימום ?

הגנרטור יכול לעלות החל מ-2000 שקלים למוצרי יד שנייה ויכול להגיע עד 5000 שקלים כאשר תמיד ניתן למצוא מחירים גדולים יותר בהתאם לדרישת ההספק שלו. חשוב לבחור גנרטור טוב ואמין גם אם זה אומר אחד יקר יותר, כי לפעולה שהוא מבצע אין תחליף. אם תשקיעו בצורה טוב, הוא ישמור עליכם בעת צרה ויגרום למוסך שלכם לתפקד בכל תנאי.
| 3/1/18