מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפים לרכישת סגווי

סגווי, דו גלגלי שייקח אתכם בקלות ממקום למקום. הוא עלה לכותרות בשנים האחרונות כדבר הבא בתחבורה העירונית, ואין זה פלא שכלי כה קטן עושה מהפכה כה גדולה. רוצים להתחדש? בדקו האם חדש זו ההחלטה המתאימה עבורכם או אולי דווקא משומש.

| 26/12/17
מתוך קטגוריית פרטי

קצת על העולם הדו גלגלי

קצת על העולם הדו גלגלי
מאז שנת 2001, שנת המצאתו, מככב הסגווי בעולם הרכבים הדו-גלגליים. רכב דו גלגלי זה הצליח לגבור על הקורקינטים, הסקייטבורד, וכיום, הוא ממשיך להתמודד על תוארו הנכבד אל מול האופניים החשמליים וההובר-בורד שנחשבים ללהיט הדו-גלגלי החם של כל בני עשרה, בגיל שלפני הוצאת רישיון הנהיגה. אבל, פרט לבני העשרה, שאותם כל אופנה חולפת מפילה לקרשים, כאן יש משהו אחר, נצחי, כנראה הרבה יותר, מאחר ורוב המשתמשים בו כיום, הם דווקא אנשים מן הישוב, בוגרים, בעלי משפחות ולא רק בני עשרה שאופנה זו תחלוף על פניהם.

ראיתם מודעת "סגווי למכירה"?

אם ראיתם איזו מודעה למכירה סימן שזה מה שאתם צריכים לחשוב עליו. רכב דו גלגלי זה הוא להיט, כאן אין ספק, אך רגע לפני שאתם קופצים על מודעת "סגווי למכירה" שראיתם, כדאי שתדעו מספר דברים בנוגע לשימוש בו: גיל האדם המתפעל יהיה 16 ומעלה, הרכיבה אינה מחייבת רישיון נהיגה ואחזקתו אינה מצריכה רישוי, אך מצד שני, מהירות הרכיבה החוקית שלו אינה עולה על 13 קמ"ש, הוא אינו מורשה לנוע בכבישים, אלא רק במקומות המיועדים להולכי הרגל.

עדיפות לחדש או משומש?

אז לכל מי שמחפש סגווי למכירה, היתרון היחסי הגדול של אחד משומש הוא הפרש במחיר בינו לבין חדש. מצד שני, משומש עלול להיות תיבת פנדורה. אתם רוכשים מוצר זה שעל פניו, נראה מעולה, אבל לכו תדעו מה מצבו האמיתי. מה גם שלקוחות פרטיים ברכישה לא יתנו לכם אחריות. הם יקבלו את הכסף במזומן, ואם יענו לכם שנייה לאחר שיצאתם מביתם, כנראה שלא זיהוי את מספר הטלפון שלכם. אין אחריות ואין לכם עם מי לדבר. אם הצליחו לעבוד עליכם, נשארתם קרחים מכאן ומכאן - בלי הכסף ובלי סגווי.

דעו איזה סגווי לרכוש וממי

הרכישה יכולה להיות עסק יקר, כך שאם אתם רוכשים מוצר זה עדיף להשקיע עוד קצת ולקנות חדש, עם אחריות, עם גב, ולא לנסות לחסוך ולקנות אחד מיד שנייה. גם אם נתפשר על מצבו הלא וודאי של סגווי כזה, עדיין קיים עניין הבטיחות - אפילו אם הוא נוסע 13 קמ"ש, ישנן אינספור דרכים בהן אפשר ליפול ולהיפצע, כאשר הכלי מתקלקל "פתאום". שורה התחתונה - סגווי בטוח הוא אחד כזה שיש לו גב ואחריות.

דגמים שונים החלטה אחת

בדומה לכלי רכב אחרים שנראה נוסעים על הכביש ואפילו בעולם הדו גלגלי, גם לסגווי דגמים שונים. הגעתם להחלטה כן לרכוש? זה נפלא, אך כעת חשוב לקחת את ההחלטה איזה דגם משני הדגמים המובילים תרכשו לעצמכם. מבין הדגמים שנמצא בשוק הדו גלגליים המומלצים הם i2 ו-x2. כעת כאשר בידכם כל המידע הנדרש, לאחר מאמר זה, על מנת לבצע רכישה טובה אתם מוזמנים לפנות לאחת מהחברות המובילות בשוק שתשמחנה למכור לכם את הסגווי החדש שלכם, קנייה מהנה.
| 26/12/17