מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדבקות ויניל לשדרוג המראה של הרכב

רוצים לשדרג את המראה החיצוני של הרכב? תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות מדבקות ויניל. במאמר הבא נסביר מה מאפיין מדבקות מן הסוג הזה, נבין כיצד בוחרים אותן ונדגיש את היתרונות שלהן לעומת עבודות פחחות וצבע

| 28/11/17
מתוך קטגוריית פרטי

שינוי במראה החיצוני של הרכב מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. השינוי מעלה את ערך הרכב, הוא מסייע לחפות על מכות ותאונות וניתן להיעזר בו לפני מכירה. השינוי גם מאפשר להתאים את עיצוב הרכב לדגמים החדשים והוא חוסך בהוצאות על פחחות וצבע. בנוסף, כיום ניתן לבצ את השינוי עם מדבקות ויניל וכך לשדרג את מראה הרכב באופן מיידי.

הנה היתרונות של מדבקות ויניל המיוצרות על ידי בתי דפוס מקצועיים ברחבי הארץ:

א. גימור מבריק - מדבקות פלסטיות עשויות חומר בשם PVC ולכן הן מציעות גימור מבריק. הגימור מתאים בצורה מושלמת לסוגים שונים של רכבים, לרבות דגמים משפחתיים, מסחריים, טנדרים ועוד. את הגימור של המדבקות על רכבים ניתן לראות מרחוק. המדבקות מייצרות בידול עבור בעלי מקצוע והן מתאימות גם לבעלי רכבים פרטיים.

ב. עמידות - המדבקות עמידות לחלוטין מפני פגעי מזג האוויר. הן מסוגלות לשמור על המראה המקורי שלהן גם לאחר חשיפה ישירה וממושכת לשמש. המדבקות עמידות בפני גשם, לחות ותנאים קיצוניים של קור, גשם ושלג. בנוסף, ניתן לשטוף את הרכב בקלות גם אחרי ההדבקה כי החומרים הפלסטיים עמידים מפני כמויות גדולות של מים.

ג. מגוון והתאמה אישית - המדבקות מיוצרות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. המגוון כולל מדבקות קטנות, בינוניות וגדולות שנחתכות בצורה מדויקת. המדבקות מיוצרות על פי דרישה וקשה לראות שתי מדבקות שדומות אחת לשנייה. מבחינת בעלי רכבים, המשמעות היא מתן אופי ייחודי למראה החיצוני והשגת יתרונות לשנים רבות.

למה להדביק ולא לצבוע או להחליף פח?

עד לפני מספר שנים ניתן היה לשפר את המראה החיצוני של הרכב רק באמצעות עבודות פחחות וצבע. על אף שגם היום ניתן לבצע עבודות כאלה על מנת לטפל בנזקי תאונות ומכות בפח, מדבקות ויניל מבטיחות תועלת גבוהה יותר. ראשית, העלות של המדבקות נמוכה וניתן לייצר אותן בהזמנה אישית בהתראה קצרה. אין צורך במעורבות של מכונאים כדי לייצר את המדבקות ויש בעלי רכבים שמעצבים אותן באופן עצמי.

שנית, מדבקות ויניל משמשות לקידום מכירות והנעת לקוחות לפעולה. הבולטות של המדבקות הופכות אותן לפתרון אידיאלי עבור חברות, ארגונים מסחריים, עסקים ונותני שירותים. בזכות המדבקות אפשר להפוך את הרכב לפלטפורמה שיווקית דינאמית. הלקוחות נחשפים למדבקות בכבישים, בחנייה וברמזורים. בעזרת המדבקות ניתן לשמור על גיוון ועניין ולשדרג את המראה המקורי של הרכב גם לאחר שחיקה ממושכת. המדבקות מתאימות לכל סוגי הרכבים וגם לדגמים המיוצרים על ידי החברות הגדולות בעולם.
| 28/11/17