מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

תאונה ברכב עם ביטוח ללא טסט שנתי

כשקורה אסון כלשהו לנו באופן גופני או לרכוש שלנו אנחנו שמחים ורגועים שיש לנו ביטוח. עם זאת, הפעלת הביטוח לא תמיד היא צעד כל כך פשוט ופעמים רבות הביטוח מתנער מהאחריות שלו בטיעונים מסוימים שקשה לנו מאוד להוכיח.

| 6/9/17
מתוך קטגוריית פרטי

ביטוח רכב לכל תאונה

ביטוח רכב לכל תאונה
אחד מהביטוחים החשובים ביותר והיותר לא מובנים לאנשים הוא ביטוח הרכב. יש כל כך הרבה סוגי ביטוחים, מקיף, מלא, צד ג' וכולה, שאנחנו יכולים ללכת לאיבוד בלי להבין מה בכלל רוצים מאיתנו. נוסף לכך, ישנם מקרים מורכבים ביותר שאנו צריכים להכיר כדי להתמודד עם תביעות עתידיות לביטוח. כשאתם מבצעים תאונה חשוב מאוד לקרוא היטב את הפוליסה ולהבין מה מגיע לכם ובמידת הצורך להפעיל את הביטוח. נדיר מאוד שהביטוח יכול להתנער מהאחריות באופן חוקי ולכן בכל מצב תמיד תחשבו חיובית ותקבלו את מה שמגיע לכן אחרי שנים ארוכות של תשלום.

החובה של כל רכב לעשות טסט

אחד המקרים שיכולים לקרות גם לכם וקרו לאנשים רבים הוא מצב בו הם עוברים תאונה עם הרכב ואין לכם טסט שנתי אך ביטוח יש להם. מצב כזה יכול לסבך אנשים רבים שימהרו לחשוב שאין להם מה לתבוע את הביטוח בגלל שהרכב לא היה כשיר. צריך לעשות סדר בדברים: הטסט הוא דרישה של המדינה. המדינה דורשת מכל אחד מהנהגים לעבור בדיקה שנתית כדי שהרכב יהיה תקין ולא יסכן את הסובבים וכמובן לא אתה נהג עצמו.

חברת הביטוח מבטחת רכב על אף שלא עבר טסט

עצם העובדה שהרכב לא עבר טסט לא אמורה להשפיע על גף גוף חיצוני וגם לא חברת הביטוח, שלראיה לא מעניין אותה אם הרכב עבר טסט או לא, היא מבטחת אתכם בכל מקרה. חברת הביטוח לא יכולה לבטח רכב ללא טסט או לא להתנות את הביטוח במעבר של טסט שנתי ואחר כך לטעון שהיא לא מבטחת את האדם בכל פגיעה שהיא שקשורה לביטוח.

על נזקי גוף תמיד אפשר לתבוע

ניתן לתבוע את חברת הביטוח גם על נזקי רכוש וגם על נזקי גוף בלי קשר לטסט השנתי. חוות דעת רפואית יכולה להיות מועילה כדי לתבוע את הביטוח באופן המדויק והפרטני ביותר כדי לזכות בכמה שיותר פיצויים שמגיעים לנפגע ונזקי גוף בכלל לא קשורים לשום גורם חיצוני והם תמיד מבוטחים. נזקי גוף מכוסים מהפגיעה הקטנה ביותר ועד פגיעות רחבות ומסוכנות כאשר התשלום מתבצע מקופת החולים ולעתים גם מביטוח לאומי במידה ותובעים אותם, אפילו לאדם שנהג ללא רישיון או אדם שרישיונו נשלל.

אל תהססו להשתמש בעורך דין

במידה וחברת הביטוח מסרבת לשלם לכם את מה שמגיע לכן אל תהססו לתבוע אותה באמצעות עורך דין. בדרך כלל תביעות לחברת הביטוח נשלחות בפלטפורמה הרבה יותר נוחה אך במצבים בהם חברת הביטוח לא משלמת ואתם בטוחים בצדקתכם, אל תהססו להשתמש בעורך דין כדי לתבוע אותה כולל הוצאות המשפט ושכר הטרחה שלו. אתם בסופו של דבר צריכים לקבל את מה שמגיע לכם ואם צריך להגיע עד כותלי בית המשפט כדי להוציא את האמת לאור, ודאי כשמדובר על אובדן רכב בנזק גדול מאוד' שמגיע לעשרו תאלפי שקלים, זכותכם לקבל זאת.
| 6/9/17