מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

השכרת משאית ונהג לצורך ביצוע הובלה

הובלת דירה לא פעם מסתכמת בהוצאה כספית לא נמוכה, אחת מהדרכים הפשוטות להוזיל הוצאה זו היא באמצעות השכרת משאית ונהג לצורך ביצוע ההובלה, למידע נוסף היכנסו וקראו.

| 16/8/17
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

מה בעייתי בהובלה עצמאית?

מה בעייתי בהובלה עצמאית?
הובלה עצמאית יכולה לפגוע בציוד בעיקר בשלבי ההובלה עצמה, כאשר אתם מנסים לדחוף ציוד רב ברכב פרטי או בטנדר שלא מתאים להובלת הציוד הספציפי הזה בצורה בטוחה. גם נסיעות הלוך וחזור מרובות יכולות להיות בעייתיות בגלל בזבוז דלק רב וכמובן זמן רב שלפעמים יכול להיות יקר מאוד. קיימת אפשרות לשכור משאית ונהג שיעשו לכם את החיים הרבה יותר ואפילו יחסכו לכם כסף אם תשוו את המחיר שתשלמו להובלה שכוללת את כל השירות.

אתם דואגים לציוד

השכרת משאית ונהג יכולים להיות פתרון נפלא להובלות בחיפה, בקריות או בכל מקום אחר כדי לחסוך בעלויות. הובלות אלו הן הובלות שאתם מעמיסים את התכולה שלכם במו ידיכם ובצורה כזו דואגים בדיוק לכל הדברים בלי שיש לכם את החשש הכי קטן שהם הולכים לאיבוד. יש אנשים שיש להם ציוד רגיש ביותר והם מאוד רכושניים אליו ופתרון כזה יכול להיות פתרון מושלם עבורם.

חיסכון בנסיעות

על ידי כך שאתם משכירים משאית אתם חוסכים את הנסיעות הלוך וחזור עם הרכב הפרטי שלכם. גם אם הציוד שלכם נכנס ברכב הפרטי אחרי שפירקתם אותו אתם לא תוכלו להעמיס עליו יותר מידי ותצטרכו לעשות נסיעות רבות הלוך וחזור שיבזבזו לכם זמן רב ויהפכו את ההובלה למייגעת ביותר. על ידי שכירת משאית תגלו עד כמה החיים שלכם הרבה יותר פשוטים ומספיק נסיעה אחת מרוכזת עם כל הציוד ואפשר כבר להתחיל לפרוק. נסיעה כזו גם תהיה חסכונית יותר מבחינת דלק ותצאו עם נזק כספי הרבה יותר קטן.

אפשר להוביל כל דבר במשאית

מלבד העובדה שמשאית מאפשרת לכם להוביל בפעם אחת את כל התכולה שלכם, במשאי תאפשר להכניס כל דבר שתרצו. בין אם תצטרכו להוביל מקרר גדול, כלי נגינה רגיש במיוחד או שידה שקשה מאוד לפרק, במשאית גבוהה ורחבה אפשר להכניס כל דבר שעולה על הדעת. על ידי הובלה עם משאית מותאמת תוכלו גם לקשור את כל הציוד שלכם ולמנוע ממנו לזוז או להיהרס מה שאי אפשר לעשות ברכב פרטי. ברכב פרטי גם הריפוד ברכב יכול להיהרס וגם הפריטים עצמם יכולים להיחבל.

נהג מנוסה להובלה בטוחה

השכרת משאית היא רק חלק מההובלה כאשר אתם תצטרכו להשכיר גם נהג. להשכרת נהג יש יתרונות רבים כיוון שנהיגה במשאית זה לא עסק לחובבנים. יש צורך בידע רב כיצד להוביל משאית גדולה וגם אם יש לכם רישיון למשאית חשוב שנהג בעל ניסיון בהובלות יוביל מטען כל כך רגיש וכל כך חשוב. כל תכולת עולמכם נמצאת במשאית ואפם אתם רוצים לוודא שהיא מגיעה בשלום, שכירת נהג איכותי ובטוח הוא שלב מתבקש.

הכל בלוח הזמנים שלכם

יתרון גדול בשכירת משאית ונהג היא תכנון של לוח הזמנים ממש כמו שאתם רוצים. ההובלות בחיפה, בתל אביב ובכל אזור אחר בארץ יהפכו לפשוטות הרבה יותר כשיש לכם נהג ומשאית לכל היום ואתם יכולים לעבוד בקצב שלכם ולנסוע לכל מקום שתרצו בלי מגבלות ובלי תיאומים רבים. לא תצטרכו לסבול מעיכובים ותוכלו ליהנות מהובלה בטוחה בפיקוח מלא שלכם.
| 16/8/17