מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אימובילייזר ומנעולן מקצועי

כמו בכל אביזר חשוב ברכב, גם אימבולייזר הינו אביזר הכרחי מאוד , הן מהבחינה הבטיחותית ועד הכספית , כמו כן כיום ישנם מנעולנים מקצוענים אשר יכולים לפרוץ את הרכב במידה והקוד 'נשכח' ובנוסף ישכפלו לכם את האימבולייזר במידה ותרצו.

| 6/8/17
מתוך קטגוריית פרטי

הכירו את האימובילייזר

הכירו את האימובילייזר
אימובילייזר נשמע לכולנו כמו שם מוכר ולמעשה אנחנו משתמשים בו בכל פעם שאנחנו רוצים להתניע את הרכב. אנחנו נוהגים להשתמש בשם 'קודן' אך אימובילייזר זה השם המקורי שלו והוא זה שדואג לאבטח את הרכב שלנו מפני גניבות. למעשה זה התקן שמחובר למנוע הרכב וכיום מיוצר כבר עם הרכב עצמו והוא מונע מהמנוע לפעול עד שלא מוכנס הקוד שמשחרר את הנעילה. התקן זה הוא דרישה על ידי כך חברת ביטוח שקיימת כדי לבטח את הרכב והוא מונע גניבות רבות של רכבים מה ששינה את המציאות בפני המשטרה ויצרניות הרכב.

מה בין אימובילייזר ומנעולן?

מנעולן הוא בעל מקצוע מתחום המנעולים, תחום שאולי נדמה לחלק מהאנשים שהוא לא תחום שנוגע אליהם אך הוא נוגע אל כולנו. כולנו מוגנים על ידי מנעולים הרי ללא מנעול מה ימנע מאנשים לגעת במה ששלנו. יכול להיות מדובר על דירה או על רכב, על לוקר בבית הספר או בחדר הכושר. המנעולים מהווים חלק חשוב בחיינו וזה כולל מנעולי קפיץ, מנעולי רכב ומנעולי דלתות. מנעולן מומחה עונה גם לצרכים של הלקוחות בנוגע לרכב, במידה ויש צורך לפרוץ או במידה ונשכח קוד מסוים כולל שכפול של האימובילייזר במידת הצורך מה שמתבקש על ידי אנשים רבים מסיבות שונות.

מה תפקיד האימובילייזר ומה ההקשר שלו למנעולן?

האימובילייזר אמור להיות עוד שכבת הגנה שמגנה על הרכב שלנו מפני שודדים. אמנם פריצה לרכב יכולה לקרות תמיד וזה כולל פריצה מכנית למנגנון לא פחות מסובך אך גם בעת פריצה לרכב לא יהיה אפשר לגנוב אותו על ידי התנעת המנוע עד שלא מוכנס הקוד הנכון. האימובילייזר יכול להיפרץ על ידי מנעולן מוסמך שגם יכול לקבוע את הקוד מחדש במידה ויש לקוח ששכח את הקוד או שצריך להחליף אותו מכל מיני סיבות.

פריצה של מנעולן לקודן

מנעולן מומחה בבאר שבע יכול להשתמש בידע שלו כדי לפרוץ את המכונית וגם לפרוץ את הקודן. מנעולנים אלו צריכים אישור משטרתי כדי לפעול ורק מי שיש לו עבר פלילי נקי יוכל לעסוק במקצוע הרגיש הזה. אנשים רבים צריכים החלפה של אימובילייזר כיוון שהם קנו את הרכב ממישהו והם רוצים להחליף את הקוד, או שהוא התקלקל ויש צורך להחליף אותו.

התקנת האימובילייזר

מנעולן יכול להתקיין אימובילייזר במידה ויש רכב שאין לו את ההגנה הזו. התקנה כזו היא חלק מהותי מהביטחון של הרכב ונכון בעיקר לרכבים ישנים שאין להם.

אילו יתרונות יש לו ולמה הוא מועיל?

האימובלייזר נותן בקרה על הרכב ופעמים רבות חברות ביטוח וחברות איתור לרכב עושות שימוש בו כדי למצוא את המיקום שלו וכדי לחקור מקרים של גניבת רכבים. העובדה שיש אביזר זה ברכב מתריעה מראש גנבי מכוניות וגורמת להם לחפש קורבן אחר קל יותר מה שמותיר אתכם ללא סכנה.
| 6/8/17