מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

רכישת מלגזות יד שנייה כדאי או לא?

רוב העסקים היום רוכשים ומחזיקים במלגזות על מנת לשנע מוצרים, ערך המלגזה משתנה מיד שניה למלגזה חדשה. רכישת מלגזה יד שניה מעלה כמה נקודות לבדיקה.

| 24/7/17
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

עבודות שינוע באמצעות מלגזה

עבודות שינוע באמצעות מלגזה
כל בעל עסק מהסוג שיש בו עבודות שינוע כאלה ואחרות וודאי יודע עד כמה המשימה הזו צריכה להיעשות ביעילות ובמהירות. מלגזה היא כמו "קוסמת" בעולם השינוע: היא הופכת את הדברים לכל-כך יותר פשוטים ואת ההתנהלות השוטפת בעסק ליעילה במיוחד. פעמים מסוימות אפשר להסתדר ללא מלגזה, אולם מי שיתנסה פעם אחת בשינוע באמצעות מלגזה, יתקשה מאוד לחזור לאחור... אין ספק שעלות של מלגזה אינה דבר של מה בכך ושיש לחשוב כמה פעמים לפני שמחליטים על רכישה של אחת. כמובן שלא חייבים לרכוש מלגזה חדשה ושתמיד ישנה אופציה של רכישת מלגזה משומשת, מלגזה יד שנייה. מתלבטים? חוששים? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נבחן את הכדאיות (או לא) של רכישת מלגזה יד שנייה וננסה לסייע לכם לקחת את ההחלטה הנכונה.

מלגזות יד שנייה – יתרונות

היתרון הגדול ביותר של רכישת מלגזות יד שנייה לעסק נעוץ במחירן. מלגזות הן עסק יקר ורכישה של מלגזה חדשה כרוכה בהוצאה כספית לא מועטה בכלל. הבחירה במלגזה משומשת מאפשר להצטייד במלגזה לעסק, אולם בעלות "שפויה" יותר ופחותה באופן ניכר. מדובר ביתרון משמעותי ביותר ובדיוק בגלל המחיר הנוח יותר עסקים רבים יכולים להרשות לעצמם לייעל את תהליכי השינוע באמצעות מלגזות. חפשו יבואן מלגזות אמין ובעל ניסיון רב בשיווק ובמכירת מלגזות יד שנייה. כך תוכלו להיות בטוחים שהמלגזות שהוא מכור מתוחזקות כהלכה כדי שישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר.

מלגזות משומשות – חסרונות

החיסרון הבולט של בחירה במלגזות יד שנייה הוא האיכות שעלולה להיפגע כתוצאה משימוש מאסיבי באותה מלגזה. אין כל וויכוח על כך שאיכותן של המלגזות נפגעת ככל שהשנים עוברות, אולם בדיוק בגלל זה הן נמכרות במחירים נוחים בהרבה. אפשר להתגבר על החיסרון הזה על-ידי כך שתוודאו שאתם רוכשים מלגזה משומשת דרך חברה אמינה ומקצועית. בדקו שהמלגזה שאתם רוכשים טופלה ותוחזקה כראוי, מה שיבטיח לכם את עמידותה ואיכותה הגבוהות.

האם משתלם לרכוש מלגזה משומשת?

אחרי שהצגנו את היתרונות והחסרונות של מלגזות יד שנייה, נשאלת השאלה האם משתלמת הרכישה שלהן? בשורה התחתונה רכישת מלגזה משומשת יכולה להיות משתלמת במיוחד כל עוד מקפידים על כמה תנאים: יש להקפיד לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון וכן לבדוק שהמלגזה טופלה ותוחזקה כראוי. אם תדאגו לפרטים האלו, תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף ולהצטייד במלגזה שתהפוך את השינוע בעסק שלכם ליעיל הרבה יותר.
| 24/7/17