מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

ניקיון רכב להגנה ממזג האוויר

כמעט כל אדם בישראל מחזיק ברכב. על מנת שיוכל לשמור עליו כמה שיותר זמן, הבעלים צריך לדעת להגן עליו ממפגעים שונים. במאמר הבא נציג לכם טיפים לשמירה מפני מפגעי מזג האוויר.

| 24/7/17
מתוך קטגוריית פרטי

אנשים רבים מחזיקים ברכבים פרטיים, והרכב מהווה בעבור אנשים אלו כאמצעי תעבורה עיקרי אתו הם נעים ממקום למקום. כל מי שחי בישראל מכיר את מזג האוויר הישראלי ותנאי האקלים פה, האקלים הישראלי הוא אקלים חם בעיקרו. אקלים ותנאי מזג האוויר הקיימים בישראל עלולים להזיק לרכב פרטי אשר לא מתוחזק כראוי. הזנחה של הרכב הפרטי באקלים הישראלי יכולה לגרום לבלאי בהיקף נרחב של הרכב. על מנת לשמור על הרכב מפני תנאי מזג האוויר בישראל - הנה מספר טיפים שיכולים לסייע לכם בכך.

כיסוי לרכב

ישראל מאופיינת במזג אוויר חם רוב השנה, במיוחד בזמן הקיץ, אי אפשר לברוח מהשמש הישראלית. חשיפה ממושכת לשמש ישירה עלולה לגרום לרכב לאבד את צבעו ואפילו את צורתו המקורית, כמו כן היא מקשה על בעל הרכב את השימוש בו לאחר השהות בשמש, שכן, רכב שהיה חשוף שעות רבות לשמש יהיה חם ולא נעים. על מנת למנוע את התחממות הרכב בקיץ מומלץ לכסות את הרכב באמצעות כיסוי רכב ייעודי. כיסוי רכב יגן על הרכב בצורה אידיאלית מפני קרני השמש הישראלית החזקה.

שעווה לרכב

אנשים אשר מחזיקים ברכבים רוצים לתת להם מראה נוצץ וחדש. באמצעות שימוש בשעווה לרכב (ווקס) ניתן לייצר לרכב מראה חדיש המשדר ניקיון ויוקרה וכן להגן עליו מפגעי מזג האוויר בישראל. כולנו יודעים ומכירים את כמות האבק שנעה באוויר בישראל. תפקיד השעווה לרכב הוא להגן על דפנות הרכב ולמנוע היווצרות של אבק על הרכב. באמצעות שימוש קבוע של ווקס לרכב ניתן לשמור על מראה נוצץ, זוהר ויוקרתי וכך להגן על החלק החיצוני ברכב מנזקי מזג האוויר בישראל.

שטיפת הרכב באופן קבוע

אם אתם רוצים לשמור על הרכב שלכם ולהבטיח שלא יגרם לו נזק בעקבות מזג האוויר בישראל, חשוב מאד להקפיד על שגרת שטיפות לרכב. רכב אשר לא עובר שטיפות צובר לכלוך רב שלאחר תקופה יכול להזיק לרכב. כאשר אתם מבצעים שטיפה לרכב חשוב להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים למטרה זאת. שימוש בחומרי ניקיון שלא נועדו לנקות רכבים, יכולה להזיק לרכב ואף לגרום לפגעים של ממש. הקפדה על שטיפת הרכב הינה חשובה והכרחית לשמירה על תחזוקתו הנכונה, במיוחד במזג האוויר הישראלי.

שימוש בחומרים מתאימים לשמשות

כבר הזכרנו קודם לכן שאבק הוא חלק בלתי נפרד מהאקלים הישראלי. כל אחד מכיר את היום הזה בשנה שמתעוררים לבוקר מלא באבק, מגיעים אל הרכב ומגלים שהשמשות מכוסות לחלוטין באבק. במצב כזה אסור להיתפס לא מוכנים. חשוב להיערך מראש ולתחזק את הרכב באמצעות שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים לשמשות. את חומרי הניקיון הללו ניתן להשיג בכל חנות רכב והשימוש בהם הוא פשוט. שימוש בחומרי ניקיון אלו יבטיח שמירה מריבית על שמשת הרכב וכמובן ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

והכי חשוב , מנעו חשיפת יתר לשמש

הצגנו דרכים רבות לשמירה על הרכב ממזג האוויר הישראלי, אך החשוב ביותר הינו להקפיד על כמה שפחות חשיפה ישירה של שמש לרכב. כאשר אתם יודעים שאתם משאירים את הרכב לזמן ממשוך ושניתן לאפשר זאת, במיוחד במהלך הקיץ, חפשו חניה בצל או בחניון תת קרקעי. כך תוכלו למנוע מהרכב שלכם חשיפה ישירה לשמש שיכולה בטווח ארוך ליצור נזק משמעותי ולהוריד את ערכו של הרכב.
| 24/7/17