מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדריך לרוכשים רכב חדש לטיולים

אוהבים לטייל בארץ אבל מרגישים שאינכם יכולים לטייל במקומות הטובים באמת מכיוון שאין לכם רכב? אכן, מסלולי הטבע הירוקים והמרהיבים והמפלים הזורמים להם בנחת נמצאים הרחק מתחנות האוטובוס העירוניות והבין-עירוניות.

מערכת קמ"ש | 11/7/17
מתוך קטגוריית פרטי

אז אם אתם באמת רוצים לנצל את חופשת חול המועד הבאה או את החופש שיש לילדים מבית הספר בקיץ, הגיע הזמן להתחדש ברכב, להזמין וילות נופש ללינה ולהגיע בקלות אל המקומות הנסתרים של הארץ.

כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקנות את הרכב הבא שלכם

החלטתם לקנות רכב במיוחד לטיולים? מזל טוב. כעת נותר לבחור את הרכב הנכון, להזמין שירותי וילות נופש ולצאת אל הטיול המיוחל. אלה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לרכוש את הרכב:

• רכב יד ראשונה או יד שנייה – לפני כל רכישה של רכב לטיולים או רכב לעבודה נשאלת השאלה האם משתלם יותר לרכוש רכב חדש מהניילונים או לקנות רכב זול יותר מאדם פרטי. ראשית, הכול תלוי בתקציב שלכם. האם חסכתם די כסף כדי לקנות רכב חדש? שנית, לעתים רכישה של רכב חדש משתלמת יותר מרכישה של רכב יד שנייה. הבעלים של הרכב לא תמיד מיידע את הקונים לגבי הבעיות, ואתם עלולים למצוא את עצמכם נוסעים למוסך בכל שני וחמישי בגלל מצבר שעושה בעיות או דוושת גז שלא מגיבה כמו שצריך.

• מערכות בטיחות – כאשר אתם קונים רכב, ובייחוד אם מדובר ברכב שטח, חשוב לבדוק שיש לו את כל מערכות הבטיחות הרלוונטיות. הסכנות אורבות בכבישים הרגילים וכך גם בתנאי שטח – הרכב יכול להידרדר לתהום או להחליק בגלל אבן או אדמה בוצית. לפיכך חשוב לבדוק שהרכב מצויד באביזרי הבטיחות הרלוונטיים כדוגמת כריות אוויר או מצלמת רוורס.

• צאו לנסיעת מבחן – לא רבים עושים זאת, אך חשוב לנצל את הרכב כדי לצאת לנסיעת מבחן בשטח עירוני ובין עירוני. כך תוכלו לוודא אם אין רעשי מנוע שעשויים להעיד על תקלות או בעיות במצבר. מומלץ אף להיכנס דווקא בתוך הבורות שיש בכביש כדי לבדוק את המערכת של בלימת הזעזועים. מערכת זו חיונית במיוחד ברכב שטח, כאשר אתם מזמינים וילות נופש ויוצאים לכמה ימי טיולים ברכב החדש שלכם.

• להכיר את הרכב – כאשר אתם בוחרים רכב לטיולים, אתם בדרך כלל יודעים מה אתם רוצים מבחינת גודל הרכב, הבגאז' שלו או גודל המנוע. בדרך כלל בוחרים את הרכב בהתאם לתיאורו, ולכן חשוב לדעת שהמשווק מוכרח לתאר לכם את הרכב בדיוק לפי תיאורי היצרן כולל חלקי החילוף שלו והאחריות המגיעה עליו.

לקנות רכב ולהזמין מקומות לינה לטיול הבא

אם הרכב החדש שלכם לטיולים כבר הגיע, אתם כמעט מוכנים לצאת לדרך. כעת נותר רק לחפש וילות נופש באחד מהמקומות המועדפים עליכם בארץ, לבחור וילה שהומלצה על ידי חבריכם או על ידי הגולשים באתר האינטרנט ולהזמין מקומות. שימו לב כי תוכלו לקבל הנחות לשהייה בוילה בחגים או בסופי שבוע, וכן ליהנות משלל אטרקציות המוצעות בוילה עצמה.
מערכת קמ"ש | 11/7/17