מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדריך לטיולי ג'יפים בחופש הגדול

טיולי ג'יפים הם מבין הטיולים המבוקשים ביותר בקרב הילדים, בני הנוער וגם ההורים בחופש הגדול. אם אינכם רוצים לאמץ את הרגליים בחום הכבד או להשתרך עם הילדים הקטנים בין שבילי ההרים, תוכלו ליהנות מנסיעה מרעננת בג'יפ הגדול.

מערכת קמ | 11/7/17
מתוך קטגוריית אדרנלין

טיולי ג'יפים הם דרך טובה להכיר את הארץ וללמוד עליה מפי המדריכים המנוסים. כמובן, אם יש לכם ג'יפ פרטי והקיץ כבר מתקרב, זה הזמן למלא דלק, לנפח את הגלגלים ולצאת לדרך.

מקומות מומלצים לטיולי ג'יפים במרכז

אזור המרכז אינו מורכב רק מערים גדולות וסואנות כמו תל אביב או פתח תקווה, אלא גם מאזורי טבע מרהיבים. אז אפשר להתחיל להתעניין בנושא וילות במרכז כדי למצוא מקום להניח בו את הראש ולצאת לדרך. אלה כמה המלצות לטיולי ג'יפים עם הילדים בקיץ:

• טיולים בירושלים – ירושלים לא רחוקה כעת מאזורי המרכז, בייחוד כשנבנו אליה דרכים חדשות ומהירות יותר. כך ניתן ליהנות מטיולים באזור ירושלים ובמדבר יהודה, לתצפת על ההרים המרהיבים וללמוד על ההיסטוריה של האזור מפי מדריכים מנוסים. במהלך הטיול תוכלו להיתקל בבעלי החיים הייחודיים לאזור, מפלי מים, אתרים היסטוריים וכדומה.

• דרך בורמה – דרך היסטורית שבה עובר היום מסלול מרהיב. במקור היא נסללה כדרך עפר במלחמת העצמאות ונועדה להעברת אספקה לירושלים ולקיבוץ חולדה. טיולי ג'יפים בדרך זו מתאימים לכל מי שאוהב את ההיסטוריה של ארץ ישראל ורוצה לדעת יותר. הטיול מרחיב גם את אופקיהם של הילדים הצעירים ומעניק להם חוויה בלתי נשכחת. תגלו גם שלא יספיק לכם יום אחד כדי להכיר את האזור, אז מומלץ לשכור וילות במרכז.

• עמק האלה – מי שאוהב להתבונן מבעד לחלון האוטובוס אל הנוף ההררי והירוק של הדרך לירושלים, יאהב את האזור של עמק האלה בסביבותיה של בית שמש. המסלול משלב אתרים היסטוריים ונוף טבעי נהדר המתבטא בחורש טבעי ואלות ירוקות. המסלול מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

למי מתאימים מסלולי ג'יפים

טיולי ג'יפים באזור המרכז מתאימים לכל מי שמחפש לנוח מעט מחיי העיר הסוערים וליהנות בחיק הטבע. טיולים אלה מתאימים גם להורים אשר מעוניינים לנתק את ילדיהם מהמכשירים הסלולריים שברשותם ומהמחשבים הניידים ולהוציא אותם לטיול מרהיב. כמו כן, ישנן משפחות מהצפון והדרום השוכרות וילות במרכז כדי לשנות אווירה ולטייל במקומות בלתי מוכרים להם. טיולי ג'יפים יכולים להתאים גם לזוגות צעירים שרק עתה נישאו או לזוגות רומנטיים במיוחד אשר רק עכשיו התחילו את הקשר ומעוניינים לצאת למסלול בג'יפ ולשתות יין לאור השמש השוקעת.

לצאת לטיול של כמה ימים

אם אתם יוצאים לטיולי ג'יפים למשך שלושה ימים, שבוע ואף יותר, תצטרכו לדאוג למקום לינה. לינה בשטח לא תמיד מתאימה לכולם, בייחוד לילדים קטנים כאשר קיים חשש שהם ילכו לאיבוד. מסיבה זו מומלץ להתעניין בנושא וילות במרכז, לשכור את הוילה המועדפת וליהנות מתנאי מחייה איכותיים כמו מטבח מפואר חדרי שירותים ואמבטיה מרווחים, משחקי שולחן לילדים ובריכה גדולה.
מערכת קמ | 11/7/17