מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אילו רכבים מומלץ לשכור לטיול בצפון

הכול מוכן לטיול המיוחל שלכם: חיפשתם וילות נופש בצפון ומצאתם את הוילה המושלמת עבורכם, ארזתם את כל הציוד הדרוש כולל כובע ומימיה, השארתם לשכנה את המפתח של הבית כדי שתשקה את העציצים ושמתם את הכלב בפנסיון.

מערכת קמ"ש | 11/7/17
מתוך קטגוריית פרטי

כעת, כל מה שנשאר לעשות הוא לשכור רכב טיולים. כדאי להקדיש מחשבה לשכירת הרכב הנכון אשר יוכל לשמש אתכם נאמנה בטיול ולא יגרום לתקלות מיותרות.

טיפים לשכירת רכב בצפון

טיול בצפון הוא חלומם של תושבים רבים מהמרכז והדרום אשר מזמינים וילות נופש בצפון כחצי שנה מראש ומתכננים את הטיול לפרטי פרטים. אך לא כולם משתמשים ברכב בחיי היום יום, ולכן צריכים לשכור אותו כשרוצים לצאת לטיול. אלה כמה טיפים להשכרת רכבים מומלצים לטיולים בצפון הארץ:

• להתאים את הטיול לשטח – אם לטיול שלכם בצפון מצטרפים ילדים קטנים או אנשים מבוגרים שאינם מיטיבי לכת, כדאי ל שכור רכב 4X4 המתאים גם לנסיעה בשטח. כך לא תצטרכו לעצור לפני כל שביל סלול ולהתחיל בצעידה איטית ומפרכת אל מעיין שרציתם לראות. כדי שכולם יבלו בטיול, אפשר לשכור רכב שטיח ולהראות לכל המשפחה את הארץ ממרומי הגלגלים.

• אפשר גם רכבים רגילים – אם אתם זוג טרי וספורטיבי שאוהב לכבוש את הארץ ברגל, תוכלו לשכור רכב עירוני רגיל ולאתגר את עצמכם במסלולים קשים במיוחד. כל שתצטרכו לעשות הוא לשכור רכב קטן וקומפקטי, להגיע אל השביל הסלול לכלי רכב ולהתחיל במסלול מעגלי אשר ייקח אתכם דרך הרים וגבעות.

• רכבים למסלולי מים – הצפון ידוע במסלולים המרהיבים שלו הכולל נחלים לא מעטים. אם אתם מעוניינים לבלות בטיול שטח אמתי, מומלץ לשכור ג'יפ אשר יכול לנסוע גם במים. ההנאה מובטחת לכל המשפחה.

מה צריך לבדוק לפני ששוכרים רכב לטיול בצפון

אם הספקתם לבדוק וילות נופש בצפון רבות לפני שבחרתם את הוילה הנחשקת, מומלץ לעשות את אותו הדבר עם הרכב. ראשית, חשוב לדעת כי ישנן חברות להשכרת רכבים המגבילות את הרכב בקילומטרים ומחייבות על כל קילומטר נוסף. אז לפני שאתם יוצאים לטיול בשטח המצריך נסיעות ארוכות, כדאי לברר את עניין ההגבלה. שנית, החברות נוהגות להגביל את מספר הנהגים המורשים לנהיגה ברכב. בדרך כלל יש צורך לשלם על אדם נוסף, אך ככל שמדובר על נהג צעיר יותר, כן התשלום עליו עולה. ולבסוף, כאשר משכירים רכב חשוב לבדוק אם יש לחברת הליסינג אחריות על תקלות הנוצרות במהלך הנסיעה.

נשארים בצפון לכמה ימים

וילות נופש בצפון הן פתרון טוב למי שמעוניין בטיול ארוך בצפון. האטרקציות בוילות מתאימות לכולם – בין אם מדובר במשפחות מרובות ילדים ובין אם מדובר בזוגות רומנטיים בתחילת דרכם. כאשר אתם משכירים וילה, היא שלכם למשך כל התקופה שבה אתם מבלים בין המסלולים. תוכלי ליהנות משינה נעימה במיטות המפוארות, מהאמבטיה הגדולה, המטבח שיש לו הכול והבריכה שהיא מלכת הוילה.
מערכת קמ"ש | 11/7/17