מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה מומלץ למנעולן, אופנוע או רכב?

הזמנתם מנעולן? נשאר לכם רק לחכות

| 25/6/17
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

עבודתו של המנעולן היא לא פחות ממושיע. אמנם מנעולן מבצע כמה פעולות שגרתיות כמו בדיקת מנעולים ותיקון צילינדרים חורקים ואפילו שכפול מפתחות בבית הלקוח, אך כחלק מהעבודות והשירותים שהוא מעניק ניתן למצוא גם שירותי חירום כמו פריצת רכבים ופריצת דלתות כניסה. אנשים רבים יכולים להיתקע אפילו בשעות לילה מאוחרות בלי מפתח לבית או שהמפתח עצמו נשבר בתוך המנעול מה שמחייב אתכם לפעול במהירות ולא להחמיר את כאבי הראש שמתחילים לצוץ מכל הסיטואציה הסבוכה. מנעולן בפתח תקווה, בתל אביב, בראש העין ובכל אזורי גוש דן צריך להגיע במהירות ולפתור את הבעיה בדרך הפשוטה והמהירה ביותר.

מנעולן על אופנוע להגעה מהירה

אופן ההגעה של המנעולן חשובה מאוד לאיכותו וכדאיות ההזמנה שלו. כל מנעולן צריך להתחשב בנתונים שלאזור עבודתו כדי להגיע כמה שיותר מהר. מנעולן בפתח תקווה, תל אביב, או כל עיר אחרת בגוש דן ככל הנראה יבחר באופנוע בגלל עומסי התנועה הכבדים ומנעולנים שעובדים באזורים יותר הרריים יעדיפו כנראה רכב במידה ואין עומסים חמורים.

מה מומלץ למנעולן, אופנוע או רכב?

• כחלק מעבודתו של המנעולן הוא חייב להגיע לבית הלקוחות עם כל הכלים. הוא אף פעם לא יודע מה מצפה לו ולכן הוא חייב להיות עם ארגז הכלים שלו שיכול להיות בגדלים משתנים לפי הפעולות שהוא מבצע. כדי להיות ערוך לכל מצב ארגז הכלים שלו די גדול והמנעולן יכול להתנייד על רכב או על אופנוע. אמנם רכב נוח יותר וניתן לשאת עליו יותר ציוד אך אופנוע עם מטען מספק יכול להספיק לעבודה תקינה בכל פעולה שהוא יכול לבצע.

• ללא ספק שלאופנוע יש יתרונות רבים על הרכב אך גם חסרונות. אופנוע מצריך שליטה מקצועית ונהיגה בתנאי מזג אוויר לא פשוטים כך שבחורף כשיש גשמים, ברד ורוחות עזות, יש סיכוי שהמנעולן בכל מקום בארץ במיוחד במרכז לא יגיע בזמן. רכב יכול להגיע לכל מקום בצורה מהירה כך שהגשם לא מפריע לו כל כך. אך אם נסתכל על היתרונות של אופנוע נגלה שהוא כמעט ולא מושפע מפקקים ועומסי תנועה והמנעולן יכול להגיע לכל לקוח במהירות שלא כמו רכב פרטי.

רוצים לדעת יותר? התקשרו למנעולן של המרכז הישראלי למיגון ונשמח לענות על שאלות
| 25/6/17