מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

משאיות חדישות לפינוי פסולת בניין

אל תשכחו להשאיר את הסביבה נקייה

| 21/6/17
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

אם יש מקום אחד מאוד מלכלך שאתם לא רוצים לעבור בו בדרך לפגישה, בדרך לארוחת צהריים ובעצם בכל שלב בחייכם זהו אתר הבנייה. אתר בנייה הוא מקום שמכיל פסולת רבה ואבק שנמצא באוויר כל הזמן מלבד העובדה שהוא מאוד מסוכן. כשמקימים בניין חדש או בשיפוצים לבתים ישנים נוצרת פסולת בכמויות אדירות שמפריעות מאוד למהלך העבודה. הפסולת הזאת חייבת להתפנות מהאתר כמה שיותר מהר ולכן חברות רבות מציבות מכולות אשפה באתרי בנייה. כאשר המכולות מתמלאות, יש צורך לפנות אותם על ידי חברה לפינוי פסולת עד לאתרי הפסולת שמפוזרים ברחבי הארץ.

משאיות חדישות לפינוי פסולת בניין

• הפסולת שנוצרת במהלך הבנייה, גם בבנייה קטנה של בית פרטי ועד הקמת בניין משרדים או מבנה רב מגורים, יכולה להגיע לכמויות עצומות והיא בדרך כלל מורכבת מפסולת יבשה: לבנים, שברי בטון, חצץ, חול ועוד. הפסולת הזו חייבת להתפנות והיערמות רבה שלה יכולה לא רק לתפוס מקום אלא להיות נטל על דיירי הרחוב והשכונה כולה. פינוי הפסולת ממכולות האשפה עד למטמנות שמפוזרות ברחבי הארץ מתבצעות באמצעות משאיות חדשות שמותאמות לביצוע הפעולה.

• המשאיות שמבצעות את פינוי הפסולת הן לא סתם משאיות. מדובר על משאיות חזקות וחדישות שמותאמות בדיוק לפינוי פסולת יבשה כמו שיש לפרח א.ב פינוי פסולת וכמו שיש באתרי בניה. ניתן למצוא בצי המשאיות משאיות סמי טריילר, דאבל טריילר, פול טריילר ועוד. באמצעות מגוון רחב של משאיות יש התאמה של סוג הפסולת לסוג המשאית וגם התאמה לפי כמות הפסולת. אין צורך לשלוח משאית ענקית לפינוי פסולת מעטה ולהיפך.

העמסה בטוחה על המשאית

עוד חלק חשוב בכל שלב פינוי הפסולת היא ההעמסה של הפסול תעל המשאית. משאיות רבות יכולות אמנם להכיל את הפסולת הרבה אך ההעמסה של הפסולת על המשאית וההובלה שלה עד לאתר פינוי הפסולת חייבות להתבצע במקצועיות ובבטיחות רבה. קורו כבר תאונות רבות בגלל משאיות לא מותאמות והעמסה לא נכונה וגם לאחר שהמשאית מוכנה לתזוזה חייבים באמת לוודא שכל הפסולת מוחזקת היטב בתכולת המשאית ולא יכולה ליפול או להעיף חלקים על רכבים אחרים.
| 21/6/17