מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

רכב ממותג לחברה שלך

רכב מותאם לכל עסק

| 12/6/17
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

? מה שונה הרכב הזה משאר הרכבים כך שאליו שמתם לב באופן מיוחד? מיתוג רכבים הוא אחד הצעדים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות לעסק שלכם וגם אם אתם לא עסק גדול בסדר גודל של קוקה קולה, אינטל או אלביט, מיתוג הרכב הוא השלב הבא כדי לקדם את העסק שלך ולהראות לכולם כמה הוא מצליח. רכב ממותג לחברה שלך עושה רושם עצום על הלקוחות והוא יכול להיות ההשקעה הכי נכונה מבחינה פרסומית שתוכל להשקיע בצמיחת העסק.

מדוע רכב ממותג לחברה שלך חשוב להצלחה?

• ראשית, רכב ממותג מושך את העין. העין שלנו מסננת כבר באופן אוטומטי שלטי חוצות ואנו אמנם קולטים אותם בכל היום אפילו בלי לשים לב אך אם הפרסומת שראינו עליהם לא מדברת אלינו בשום צורה היא בכלל לא תעניין. לעומת זאת כשאנשים רואים רכב ממותג הם מנסים להבין מה פשר העניין. כמובן שיש חשיבות רבה גם לאיכות המיתוג להרמוניה שלו יחד עם הרכב וכמובן גם לעיצוב שלו. מיתוג הרכב הוא פרסומת ניידת שמושכת את העין ואין לכם סיבה לנסוע במיוחד, הרי אתם גם ככה נוסעים עם הרכב של החברה לכל מקום אז למה שלא לספר לכולם מהי העבודה שאליה אתם נוסעים?

• עוד עקרון חשוב במיתוג רכבים היא הנראות בפני הלקוח. רכב ממותג עם דפוס בי דיגיטל נותן ללקוח תחושה שהעסק שהגיע אליו הוא עסק רציני. אם אתם מזמינים פיצה ומגיע אליכם שליח שנוסע בקטנוע האישי שלו, מה תחשבו על הפיצרייה? עכשיו תנסו לדמיין שאתם מזמינים פיצה ומגיע אליכם שליח עם קטנוע ממותג של הפיצרייה. ההבדלים הללו קטנים מאוד אבל משמעותיים.

מיתוג כל סוגי הרכבים

ניתן למתג את כל סוגי הרכבים החל מאוטובוסים ועד רכבים פרטיים. רכב ממותג לחברה שלך הוא פתרון נהדר לפרסום יעיל אך חשוב מאוד שהעיצוב שלו יהיה איכותי וכמובן שהחומרים ממנו המיתוג עשוי יהיו עמידים לאורך זמן ולכול תנאי מזג אוויר.
| 12/6/17