מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדוע מומלץ לנסוע עם אופניים חשמליות לעבודה?

נסיעה לעבודה לא חייבת להיות מטלה שכרוכה בעמידה בפקקים, המתנה לתחבורה ציבורית או הוצאות דלק גבוהות. בעזרת אופניים חשמליות ניתן ליהנות משורה ארוכה של יתרונות ואפילו בלי להתפשר על הבטיחות.

| 7/6/17
מתוך קטגוריית דו-גלגלי

התחבורה הציבורית בישראל

התחבורה הציבורית בישראל
התחבורה הציבורית בישראל לוקה בחסר ומי שגר רחוק ממקום העבודה שלו סובל מזה על בסיס יום יומי. כל עוד אי אפשר להגיע לעבודה ברגל, הפתרונות היחידים הם נסיעה ברכב פרטי או אופניים חשמליות. נסיעה ברכב פרטי אינה מומלצת כי היא כרוכה בעמידה ארוכה בפקקים ובהוצאות דלק שעלולות להגיע לאלפי שקלים בשנה. כמו כן, אי אפשר לסמוך על האוטובוס העירוני וברוב מקומות העבודה אין סידורי הסעות קבועים.

פתרונות לנסיעה לעבודה

הפתרון הכי טוב לנסיעה לעבודה הוא כמובן אופניים. בעזרת האופניים ניתן להשיג שורה ארוכה של יתרונות. הנה למשל כמה סיבות שמבהירות טוב מאוד למה כדאי להגיע לעבודה עם אופניים חשמליות:

נוחות

אין צורך בשום סוג של הפעלת כוח על מנת לנסוע על אופניים עם מנוע חשמלי. נסיעה ארוכה על האופניים נוחה לא פחות מאשר נסיעה קצרה וניתן לתמרן גם בין רכבים ומכוניות. המשמעות היא שבאמצעות האופניים חוסכים כמעט לגמרי את העמידה בפקקים.

בטיחות

נסיעה על אופניים בטיחותית יותר מכפי שנהוג לחשוב. אפשר להגביר עוד יותר את תחושת הבטיחות בעזרת רכיבה עם קסדה גדולה וחזקה, נסיעה במהירות איטית והקפדה על הוראות החוק. במידת הצורך ניתן גם להתחיל עם נסיעה באזורים פתוחים בלבד ועם הזמן להיכנס לתוך הערים והשכונות.

מהירות

מומלץ לנסוע עם אופניים לעבודה כדי להגיע במהירות. כלי תחבורה מהסוג של אופניים זמין למי שגר בערים גדולות וקטנות, למי שעובד באזורים צפופים ולכל מי שרוצה לצאת מאוחר אבל להגיע מוקדם. מעבר לכך, המהירות היא פקטור חשוב בהשוואה בין כלי תחבורה ומהבחינה הזו יש לאופניים יתרון משמעותי.

מה נבדוק לפני שנחליט לנסוע לעבודה עם אופניים?

יש כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שמחליטים למכור את הרכב הפרטי ולעבור לאופניים חשמליות. ראשית, רצוי להגיע לחנויות שמוכרות אופניים כאלה ולראות את ההבדלים בין הדגמים. אפשר לנצל את ההזדמנות כדי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולברר על הספק של כל מנוע חשמלי, מפרט טכני, ביצועים, מהירות מקסימאלית, זמן טעינה של המצבר וכן הלאה. איסוף פרטים מראש מונע עוגמת נפש ומבטיח התאמה של האופניים לצרכי המשתמש.

השוואת מחירים

שנית, יש צורך בהשוואת מחירים שתעזור לדעת האם אכן מדובר בהשקעה משתלמת. את ההשוואה אפשר לבצע באמצעות מידע שמופיע באתרי האינטרנט או בעזרת אינפורמציה קונקרטית יותר. בכל מקרה, כדאי להתחיל בהגדרת צרכים ומטרות ולא לקנות את הדגם הראשון שרואים. השקעה של זמן בהשוואת מחירים בין אופניים חשמליות תוכיח את עצמה ותקצר באופן משמעותי את הדרך לעבודה.
| 7/6/17