מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

ניקוי רכב מקצועי – כל השלבים

ממש כפי שכולנו מקפידים לשמור על ניקיון הבית ומקום העבודה שלנו, כך חשוב גם להקפיד על ניקיון הרכב הפרטי שבבעלותנו. כאן תמצאו את המידע הרלוונטי לגבי כל השלבים החשובים בדרך לניקוי מקצועי של הרכב הפרטי שלכם – מבחוץ ומבפנים.

| 15/5/17
מתוך קטגוריית פרטי

רכב נקי ומצוחצח נעים יותר לשימוש ולנסיעה

רכב נקי ומצוחצח נעים יותר לשימוש ולנסיעה
מומלץ לבצע ניקוי מקצועי של הרכב הפרטי מדי מספר חודשים, וכך לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ושל מראה. רכב מצוחצח ונקי מאבק ופירורים הנו נעים יותר לשימוש ולנסיעה, ואף מייצר רושם טוב על כל מי שמבחין בכם בעת הנהיגה.

בתור התחלה – מתחילים עם ניקוי חיצוני של הרכב

השלב הראשון ממנו מומלץ להתחיל בעת ניקוי הרכב שלכם הנו החלקים החיצוניים שלו. לצורך כך, כדאי לעשות שימוש אך ורק בחומרי ניקוי אשר מיועדים באופן ספציפי לטובת ניקיון רכבים – חומרים אלו צפויים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, וחלילה לא לגרום נזק למראה הרכב. לאחר הניקוי הראשוני מומלץ לבצע פוליש חיצוני וכן טיפול בווקס – שני טיפולים אשר ישוו לרכב מראה נוצץ ומלא ברק ובה בעת יגנו עליו מפני שריטות ופגמים חיצוניים.

ניקוי מקצועי של פנים הרכב

מלבד הלכלוך אשר מעטר את הרכב מבחוץ, וודאי תתפלאו לגלות כמה לכלוך מצטבר גם בתוך הרכב עצמו – על גבי המושבים, על לוח המחוונים, מתחת לשטיחוני הרגליים, בין החריצים, בתא המטען וכו'. הטיפ הראשון בדרך לניקוי מקצועי של פנים הרכב הנו לעשות שימוש בעזרתו של שואב אבק תעשייתי.

יתרונות השואב אבק התעשייתי

רק שואב אבק תעשייתי הנו בעל הספק עבודה גבוה, כזה אשר יוכל לאפשר לכם להעלים את הלכלוך ברכב כליל. כמו כן, מומלץ לשים לב לקיבולת אחסון הלכלוך שהוא מסוגל לשאת, כדי לא להצטרך לרוקן את מיכל האחסון לעיתים תכופות מדי. מכלים של שואבי אבק תעשייתיים אמורים להיות מתוכננים כך שיוכלו להכיל ליטרים רבים של לכלוך – וחשוב לא להתפשר על כך

שימו לב גם להספק העבודה ולמאפייני המנוע של השואב

מלבד המאפיינים החיצוניים שלו, כדאי לבחור בשואב אבק תעשייתי שהנו בעל הספק עבודה גבוה במיוחד. ככל שההספק החשמלי גבוה יותר, והמנוע מסוגל לעבוד בצורה יעילה וחזקה יותר – כך עבודת הניקיון תהיה קלה וזריזה יותר עבורכם. כמובן שלשם כך יש לוודא כי תוכלו לספק לאותו שואב אבק מתח חשמלי מספיק גבוה לצורך ההפעלה שלו. תוכלו להתחשב גם במידת הרעש אשר השואב מפיק בעת הפעולה שלו.

ניקיון רכב מקצועי – עשו זאת בעצמכם או היעזרו בחברה בתחום

בעת ביצוע ניקיון מקצועי לרכב שלכם, תוכלו לבחור או לבצע זאת בעצמכם או להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון אשר מתמחה בנושא זה. לכל אפשרות יתרונות וחסרונות משל עצמה אותם יש לשקול מבעוד מועד. אם בחרתם לבצע בעצמכם את עבודת הניקוי, תוכלו להיעזר בכל הטיפים שריכזנו כאן עבורכם כגון רכישת הכלים ומרים הייעודיים לניקיון הרכב תאפשר לכם לבצע עבודה ברמה הגבוהה ביותר, ומבלי שתצטרכו לשלם לגורם חיצוני עבור ביצוע העבודה.
| 15/5/17