מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

סיבות למה לרכוש אוטו במימון ולא במזומן

רכישת רכב היא לא דבר זול. מדובר על הוצאה של עשרות אלפי שקלים. כמובן, שכל אחד מנסה לרכוש רכב בהתאם לתקציב שלו, שברקע תמיד יש את העניין שבו צריך לקחת בחשבון הוצאות נוספות כדוגמת: ביטוח, דלק והוצאות אחרות שמגיעות לאלפי שקלים בשנה, כך, שלא תמיד זה נכון לרכוש את הרב שבו מעוניינים אך ורק במזומן.

| 20/4/17
מתוך קטגוריית פרטי

מימון לרכב – הקלה בחשבון הבנק ושדרוג לרכב חדש יותר

מימון לרכב – הקלה בחשבון הבנק ושדרוג לרכב חדש יותר
לכן, אחת האפשרויות שעולות כאשר קונים את הרכב היא קבלת מימון. המימון הוא בעצם הלוואה אותה מקבלים לרכישת הרכב המתפרסת על כמה שנים, שכמובן מגיעה עם ריבית. עם זאת, לרוב מדובר על אפשרות אטרקטיבית יחסית מכמה סיבות עיקריות:

נוחות

האפשרות למימון ורכישת הרכב מאפשרת בסופו של דבר לרכוש רכב שלא תמיד קיימים האמצעים הכלכליים לרכישה שלו. אם מעוניינים ברכב חדש, צריך סכום גדול יחסית של כסף, לכן במקרה שכזה המימון יכול להיות מאוד נוח. כמו כן, גם אנשים שמעוניינים ברכב יד שנייה ולא רוצים להוציא סכום גדול יחסית על רכב חדש יוכלו לרכוש רכב יד שנייה שגם הוא חדש יותר.

מזומן חלקי

אפשרות של מימון לרכב, תסייע לכם לא להוציא את כל הכסף המזומן שקיים אצלכם. במקרה של מימון, צריך לרוב לשלם סכום קטן יחסית במזומן, ואת השאר מקבלים במימון. במצב שכזה, ניתן להשאיר כסף פנוי למטרות אחרות.

פריסת תשלומים

מי שמעוניין ברכישה של רכב כל כמה שנים, יוכל למחזר את המימון במקרה של רכישת רכב חדש. במקרה שכזה, כל הזמן ממשיכים לשלם את המימון, שכן מחזירים אותו במשך תקופה מסוימת בהתאם לפריסת התשלומים. לאחר שרוכשים רכב חדש ומחליפים את הרכב הנוכחי, ניתן לגלגל את המימון לרכב החדש, לפעמים בפריסת תשלומים טובה יותר.

הלוואה מגוף חוץ בנקאי

אם כבר מזכירים את הנושא של תנאי המימון, כיום מקבלים תנאים מאוד נוחים שמתבטאים בעיקר בפריסת תשלומים של כמה שנים ולפעמים גם בתנאי ריבית נוחים יחסית. בנוסף לכך, ישנה אפשרות של
קבלת מימון מהבנק. אך מי שלא רוצה לגמור את כל האשראי שלו יוכל לעשות זאת דרך גוף חוץ בנקאי שלו יש שיתופי פעולה עם הבנק.

לסיכום

רכישת רכב באמצעות מימון תקנה לכם אפשרות בחירה טובה יותר למגוון של רכבים חדישים, תקל עליכם את ההוצאה על ידי פריסה של תשלומים שבהם תוכלו לעמוד כך, שניתן לקנות רכב, במימון ולנסוע בראש שקט.
| 20/4/17