מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

למה כדאי לרכוש רכב יד 2 מחברת ליסינג

קניית רכב היא תמיד תהליך שעשוי לטמון בתוכו כאבי ראש רבים. במיוחד כאשר מעוניינים ברכישה של רכב יד שנייה. האפשרויות הן כל כך רבות והשוק מלא ברכבים שונים והסיכוי "ליפול" על מכונית שתהיה בעייתית הוא גבוה יחסית ולכן, ההתלבטות אם לרכוש רכב יד 2 מאדם פרטי או מחברת ליסינג היא תמיד גדולה.

| 20/4/17
מתוך קטגוריית פרטי

אז לרכוש מאדם פרטי או מחברת ליסינג?

אז לרכוש מאדם פרטי או מחברת ליסינג?
באופן שהוא די מוזר, יש חשש גדול יחסית מרכישת רכב מליסינג מכל מיני סיבות, אולם חשוב לציין שהחשש הזה הוא לא בהכרח מוצדק ולפעמים אפילו מוטעה, שכן צריך לציין שיש יתרונות רבים ברכישת רכב מליסינג אותן ניתן למנות, שאם חושבים עליהן מבינים שסה"כ אפשר לקנות רכב בשקט. הסיבות למה כן לרכוש רכב מליסינג:

טרייד אין

מי שרוכש רכב מליסינג, צריך לדעת שקיימת עבורו האפשרות לעשות טרייד אין לרכב הנוכחי שלו. האפשרות הזאת מורידה לא מעט כאבי ראש מהקונה, מכיוון שכבר אין צורך להעמיד את הרכב למכירה ולחכות שקונה יגיע זמן רב, וכן גם מקבלים הנחה משמעותית ברכישה של הרכב מחברת הליסינג.

אפשרות מימון

רכישת רכב היא כלל לא דבר זול. כמובן שרכב יד שנייה יהיה זול יותר ולפעמים זול משמעותית מרכב חדש, אולם עדיין מדובר על הוצאה של עשרות אלפי שקלים ולא תמיד יש את הסכום הזה במזומן. כמובן שאפשר לקבל מימון לרכב, אבל לא כולם ירצו לקבל את המימון מהבנק. במקרים רבים, לחברת הליסינג יש הסדרים עם חברות למימון חוץ בנקאי בפריסת תשלומים נוחה.

אחריות

דרך חברת ליסינג, אפשר להיות רגועים באשר לאחריות על רכיבי הרכב החשובים. חברות הליסינג מתחייבות לאחריות על רכיבים כדוגמת גיר ומנוע לתקופה של כמעט שנתיים. כאשר קונים מאדם פרטי, חשוב לשים לב שאין את האפשרות הזאת.

רכב במצב טוב

הרכב שחברות הליסינג ימכרו, תמיד יהיה במצב טוב. הרכב בסופו של דבר הוא הנכס החיוני ביותר של חברת הליסינג והוא עובר טיפולים תקופתיים. לפני מכירה, הוא תמיד יעבור בדיקה מקיפה ויעבור את כל הטיפולים על מנת שיגיע תקין לקונה.

מבחר גדול

1.אין אחריות על הגיר והמנוע כמו שחברות הליסינג נותנות – אם תרכשו רכב יד 2 דרך חברה מוכרת תקבלו אחריות על המנוע והגיר
2.אין אפשרות לפרוס לתשלומים – לא תהיה לכם אפשרות מימון ופריסת תשלומים על הרכב
3.בחלק גדול מהמקרים אין ספר רכב שיעיד על כל הטיפולים שעבר הרכב – שקונים רכב באוויס למשל תקבלו יחד עם הרכב ספר טיפולים מסודר ומדוייק של כל טיפול ותיקון שהרכב עבר
4.אין את אפשרות הטרייד אין עם הרכב הישן – ברוב החברות הגדולות ניתן לבצע טרייד אין עם הרכב הישן שלכם ולקבל עליו מחיר מעולה במידה והוא תקין
כך, שאם מסתכלים על זה, רכישת רכב מליסינג היא בהחלט כדאית.

| 20/4/17