מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

האם בעתיד רובוטים יחליפו את הרכבים?

התפתחות המערכות הטכנולוגיות הביאה לכך שגם בתחום הרכב ישנה התפתחות שבאה לידי ביטוי בכך שהתכנון הוא שבעתיד הנהג כבר לא יצטרך לנהוג פיזית ברכב. לא מאמינים? היכנסו לקרוא עוד על כך!

| 28/3/17
מתוך קטגוריית פרטי

התפתחות המערכות הטכנולוגיות והשפעתן בתחום הרכב

התפתחות המערכות הטכנולוגיות והשפעתן בתחום הרכב
כמו בכל תחום אשר המערכות הטכנולוגיות והממוחשבות משתלטות עליהם, גם בתחום חדשות רכב אנחנו מתעדכנים מעת לעת על חדשות מרעישות ומפתיעות במיוחד המבשרות לנו כי לא ירחק היום והרובוטים ישתכללו גם על כלי הרכב ויותירו את הנהגים חסרי מעש. כל מה שהנהג יצטרך לעשות זה להקיש את היעד אליו הוא מבקש להגיע ואחר כך הוא יוכל להניח את הראש (על ההגה?) ולהתנמנם. הוא יוכל גם לשוחח במכשיר הסלולארי ללא כל הפרעה, או לפטפט ולבלות עם שאר הנוסעים והמכונית, היא כבר תדע בעצמה את הדרך.

חדשות רכב now jerzy

בינתיים אנחנו מתעדכנים על חדשות רכב בניו ג'רסי. שם כבר אחראים הרובוטים על כל הנושא של החניה. אז אם לא בא לכם לנסוע בשלושה סיבובים על מנת למצוא את היציאה מהחניון או שאתם לא מצליחים לזכור היכן החניתם את המכונית בתוך מרחבי החניון העצום, הרי שהחניון הרובוטי עשוי להיות מושלם עבורכם. לאחרונה התבשרנו כי דווקא חברה ישראלית היא זו שאחראית על השלמתו של החניון הרובוטי החמישי בארצות הברית. יודעי דבר טוענים כי מדובר בחניון שהוא אף זול יותר מחניון רגיל למרות כל היתרונות שלו.

לאן הטכנולוגיה כבר יכולה להגיע?

אנחנו לא רוצים לקפוץ מעל הפופיק אבל סביר להניח שבעשור הקרוב אנחנו נזכה לראות מכוניות שמסיעות את עצמן, אתה פשוט תכנס לרכב שלך, תגיד בקול רם את היעד והרכב יענה לך בחזרה "אין בעיה אדוני, המסלול נקבע אנו יוצאים לדרכנו עכשיו". ומי יודע ?! אולי נזכה גם לראות את הרכבים שלנו עפים באוויר, ידוע לנו שמספר מכונים בארה"ב עובדים על הנושא ויש התקדמות רבה, כאשר בעזרת 2 מגנטים (חזקים מאוד) הרכב ירחף בדרכו ליעד ובטח ידע לעשות עוד כמה דברים מדליקים.

אז איך זה עובד בפועל?

אתם רוצים להיעזר בחניון הרובוטי? אתם לא צריכים לדעת או לעשות הרבה לשם כך. כבו את הרכב ואת כל השאר כבר יעשה עבורכם הרובוט. מדורי חדשות רכב מספרים לנו על מהלך הקסם... בסוף יום העבודה אתם מגיעים לבניין המגורים שלכם עם המכונית וכל שעליכם לעשות הוא לכבות את הרכב ולצאת. מכאן הכול כבר יתנהל באופן אוטומטי. המערכת האוטומטית תזהה את המכונית, זרועות רובוטיות ירימו אותו ויכניסו אותו ישירות אל תוך החניון. שם הוא יועבר לעבר אחד ממאות מקומות החניה שנמצאים במקום.

ומה קורה בבוקר? כדי לקבל חזרה את המכונית, כל מה שעל הנהג לעשות הוא להעביר את הכרטיס האישי המזהה שלו והמערכת הרובוטית תשלוף את המכונית היישר ממקום החנייה שלו ותוך זמן קצר תגיע המכונית אל בעליה.
המתעניינים והמבינים בתחום חדשות רכב טוענים כי יש כאן בשורה של ממש וחיסכון בכסף וגם במקום. נחסכים דרכי הגישה למכוניות ונחסך כסף רב על כל מקום חניה.
| 28/3/17