מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הובלות ברכבים מיוחדים

בין אם אתם חברה תעשייתית גדולה או אדם פרטי בודד, כל אחד ימצא את עצמו בשלב כזה או אחר של החיים זקוק להובלה מיוחדת, הובלה ברכבים מיוחדים אשר מתאימים באיבזוריהם לאופי ההובלה.

| 6/3/17
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

למי מתאימה הובלה ברכבים מיוחדים?

למי מתאימה הובלה ברכבים מיוחדים?
כל אדם או חברה אשר ברצונה לשלוח הובלות החורגות מהסטנדרט- החל מאדם שמעוניין לשלוח לביתו החדש את פסנתר הכנף שלו שחורג ממידות הטנדר הממוצע, ועד לחברת תרופות אשר מחוייבת להעביר משלוחי תרופות בטמפרטורה מבוקרת ע"פ חוקי משרד הבריאות. כיום ניתן למצוא שירותי הובלות ברכבים מיוחדים לכל סוגי המשלוח, קפדנים אשר יהיו.

סוגי רכבים המיועדים להובלות מיוחדות

למגוון רחב של דרישות יש מגוון רחב של פתרונות- כיום ניתן למצוא בשוק הישראלי חברות רבות אשר מציעות מגוון סוגי רכבי הובלה בהתאם לדרישות שלך- רכבים משוריינים להובלת חפצים יקרי ערך, רכבים בעלי נגררים הקטנים בגודלם אך מסוגלים לעמוד בעומס משקל גבוה, רכבי קירור להעברת מוצרים תלויי טמפרטורה, משאיות משולבות מנוף להעמסת מטען בתנאי גובה.

יתרונות הרכבים המיוחדים על פני רכבים רגילים

בדרך כלל כשאנחנו מעוניינים להעביר מטען שאינו סטנדרטי (גדול, כבד או יקר ערך) אנו מחפשים את הדרך הקלה והזולה ביותר לבצע את המשימה. כיוון מחשבה זה בדרך כלל מוביל אותנו לפתרונות שאינם אופטימליים לסוג המשלוח, אך זולים יותר. השאלת טנדר מחבר היא לא פתרון להובלות כבדות! רבים מרגישים שהם מסוגלים להוביל בעצמם ולחסך כסף, אך לדבר משמעויות רבות- הובלה של מטען גדול או חריג ללא האישורים וההסמכה הנכונה עלולה להיגמר בפגימת המטען או במקרה הרע בפגיעה בנפש. חברות מקצועיות להובלות מיוחדות מצויידות בציוד מקצועי לאבטוח המטען, הובלה בטוחה שלו ופריקה שלו ביעד בצורה היעילה ביותר. אם אתם מחפשים לעשות א המשימה בצורה היעילה ביותר והבטיחותית ביותר כדאי שתחשבו על ההשכרת שירותי חברה מקצועית בתחום.

השכרת שירותי הובלה ברכבים מיוחדים

אנו כצרכנים חכמים מחויבים להבין את הדרישות של המטען שלנו בכדי למצוא את חברת ההובלה המתאימה שלנו - אך מעבר למציאות חברה אשר מעניקה את השירותים אנו צריכים ישנם מספר בדיקות נוספות אשר כדאי לנו לבצע: הובלות מסויימות דורשות אישורי בטיחות מתאימים ממשרד התחבורה או משרד הבריאות - כך לדוגמה לשם הובלה בשימוש במנוף יש לוודא כי אכן לחברה ששכרנו מציעה שירותי הובלות ברכבים מיוחדים ויש לה את אישורי הבטיחות המתאימים לעבודה בגובה או להפעלת מנוף, חשוב להדגיש כי אישורי הבטיחות המתאימים הם אינם המלצה ועבודה ללא האישורים עלולה להביא במקרה הטוב לתקלות במהלך הובלה ופגיעה במטען ועד לסכנה לחיי אדם.

הובלות ברכבים מיוחדים היא הפתרון המומלץ ביותר להובלות שאינן סטנדרטיות

בין אם המטען חריג בגודלו או מימדיו, ובין אם הוא יקר ערך או דורש טיפול מיוחד כדאי לברר אפשרויות של הובלה מקצועית ברכב מיוחד אשר מתאים למשימה.
| 6/3/17