מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

למה להשקיע בצמיג איכותי?

בטיחות על הכביש היא חשובה מאין כמוה, לא רק בגלל שלומם של בני משפחתכם ושל אהוביכם, אלא בגלל כל אדם אחר שנמצא על הדרך עמכם. תאונות דרכים בגלל צמיגים פגומים הפכו בשנים האחרונות למגיפה של ממש.

| 13/2/17
מתוך קטגוריית פרטי

גורמים תאונות דרכים

גורמים תאונות דרכים
ישנם גורמים רבים שמיוחסים לתאונות, ביניהם גם כשלים מכניים ברכבים. על מנת למנוע תאונות עד כמה שאפשר, חשוב להיות זהירים על הכביש ולוודא שהרכב שלנו מתוחזק כהלכה ויכול לעמוד בתנאי הדרך המשתנים. אחד הגורמים שיבטיחו שזה אכן יהיה המצב הוא הצמיגים, שנושאים את כל משקל הרכב וגם את זה של הנוסעים. כאשר הצמיגים הם איכותיים ובמצב טוב, הם יכולים להבטיח הן את יציבות הרכב והן את בטיחות הנוסעים.

סיבות לעלויות צמיג איכותי

לצמיגים יש תפקיד חיוני ברכב, שכן בזכותם הוא נע, ויש עליהם משקל אדיר הכולל את הרכב ואת הנוסעים. בשל כך ובגלל הסיבות הבאות, זה חיוני להשקיע בצמיג מאיכות טובה לרכב שלכם.

עמידות

צמיג איכותי יכול להחזיק מעמד במשך זמן רב, בניגוד לצמיג מאיכות ירודה. צמיג זול עשוי לרוב מחומרים שפחות מומלץ להשתמש בהם ברכבים, ולכן הוא אינו עמיד לאורך זמן.

שחיקה

צמיג מאיכות ירודה נשחק ומתבלה מהר הרבה יותר מצמיג איכותי. זה גורם לכך שהוא אינו עומד בלחצי הנסיעות ושהסוליה שלו מתבלה והופכת לדקה בתקופת זמן קצרה.

עלויות מאמירות

הפיתוי לקנות צמיגים בעלי תג מחיר נמוך הוא גדול, שכן ניתן לחסוך בכל רכישה כמה מאות שקלים לעומת צמיגים יקרים. למרות זאת, בגלל השחיקה והבלאי המהירים של צמיג באיכות ירודה, העלויות עולות בגלל החלפה תדירה ובשל הצורך לבקר במוסך תוך פרקי זמן קצרים. רכישה של צמיג איכותי מובילה לחיסכון בהוצאות הרכב לאורך זמן ומשתלמת הרבה יותר לעומת האלטרנטיבה.

התאמה לתנאי מזג האוויר

בקיץ הישראלי הלוהט, הכבישים מתחממים לעשרות מעלות ועלולים לגרום לנזקים לצמיג. בחורף הגשם גורם להחלקות רבות, ולכן חשוב לבחור צמיג איכותי שיעמוד בתנאי מזג האוויר המשתנים ושלא ייהרס בגללם.

בטיחות

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של רכישת צמיג איכותי הוא בטיחות על הכביש. צמיג איכותי שמיוצר על ידי חברות גדולות ומורכב ברכב המתאים לו הוא חזק, עמיד ויציב על הכביש. הצטיידות בו מבטיחה שהרכב לא יסטה מהכביש ושיעמוד בתנאי הדרך המשתנים, מה שמבטיח את בטיחות הנוסעים.

צמיג איכותי – שווה את ההשקעה

מכיוון שנהיגה על הכביש מביאה עמה אחריות גדולה לחיי אדם, וכדי להבטיח את הבטיחות שלכם ושל אחרים, עליכם לרכוש צמיג איכות שיעמוד בעומס של הרכב ובתנאים המשתנים על הכביש. למרות שרכישה של צמיג מאיכות ירודה היא מפתה בגלל מחירו הנמוך, כדי להבטיח את הבטיחות שלכם לאורך זמן, חשוב להשקיע בצמיג איכותי שיישא אתכם והנוסעים איתכן בבטחה לכל מקום ללא דאגות יתרות
| 13/2/17