מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

קולנועית רכב בטוח ונוח

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפניהם של בני גיל הזהב באשר הם הוא הירידה בכושר הניידות. בהתחשב בכך שברמת הניידות תלויה עצמאותו של המבוגר ותחושתו הכללית, הרי שהקולנועית הקלאסית מספקת מענה כוללני ומקיף לכלל צרכיו של המבוגר ונודעת לה השפעה דרמטית על איכות חייו.

מערכת קמ | 30/1/17
מתוך קטגוריית פרטי

גיל הזהב, על כל מאפייניו, הוא, ללא כל ספק, שלב מבורך בחיים בו ניתן להרפות מהמרוץ האין סופי אחר דרישות החיים, להניח ללחצי הקריירה, להותיר את העמל לצעירים ולהתפנות ליהנות מהחיים עצמם. זה הזמן להידוק הקשרים המשפחתיים, להעמקת קשרים ידידותיים, להרחבת אופקים ולמיצוי התחביבים השונים שהמתינו בסבלנות לאורך השנים. אך, במקביל, לא ניתן להתעלם מהחיסרון המרכזי הגלום בגיל השלישי ומתבטא בקשיי ניידות אשר, מטבע הדברים, הולכים ומחמירים עם הזמן, כשהגוף, עייף ממשא החיים, מתקשה לתפקד בתפוקה מלאה ומייצר אתגרי ניידות מתחלפים שיש להם השלכות פיזיות ונפשיות כאחד. לרוב, קשיי ניידות מובילים להסתגרות, לירידה חדה במצב הרוח ובמצב הנפשי בכלל, לשעמום ולתחושת החמצה מודגשת, כאשר רבות מההזדמנויות שטומן בחובו גיל הזהב הופכות רחוקות ובלתי מושגות בעקבות אילוצי ניידות כאלה ואחרים.

הפתרון המושלם - קולנועית

בניגוד לכיסא הגלגלים המייצג מוגבלות פיזית ומלווה בקונוטציות שאינן חיוביות בעיני בני הגיל השלישי, הרי שהקולנועית הממוצעת מציעה למבוגרים חוויית ניידות מושלמת המאפשרת להם להתנהל בקצב נינוח, ליהנות מהעולם שסביבם ולהשתלב בו לפי הרצון ולפי הצורך. הקולנועית מייצרת תחושת עצמאות בלתי תלויה הנוסכת במתבגר כוחות עלומים, מגבירה את מצב רוחו ומאפשרת לו לתפקד מחוץ למרחב הביתי בעצמאות מקסימלית מבלי שיזדקק לחסדי הסביבה. באופן כזה, נותר המבוגר רלוונטי, מעודכן ונוכח ואפילו עשוי להיות לעזר רב לחלקים הצעירים והעמוסים שבתא המשפחתי באמצעות מילוי שליחויות כאלה ואחרות, להנאתו ולהנאת סובביו.

כיצד בוחרים קולנועית חדשה?

בבואכם לרכוש קולנועית חדשה חשוב להגדיר מראש את הצרכים הייעודיים ואת ההעדפות האישיות שיהפכו את הנהיגה בקולנועית לאופטימלית מבחינתכם. אם תבחרו בקולנועית ליחיד תיהנו מניידות אופטימלית, כאשר הקולנועית מתניידת בקלות גם במעברים צרים, לרבות פתחי מעליות, ואף ניתנת לקיפול ולטעינה בתא המטען של הרכב. במידה ותעדיפו קולנועית רחבה יותר או במידה ותעדיפו קולנועית לזוג, תיהנו מחוויית נסיעה נוחה ומרווחת יותר, אך הקולנועית תהיה ניידת פחות במעברים ואף לא תוכל להתנייד עמכם ברכב.
מעבר לכך, בבואכם לרכוש קולנועית, חשוב ביותר שתחתרו למציאת האיזון האופטימלי בין נוחות לבין בטיחות, כאשר פרמטרים רבים ומגוונים יגדירו את האיזון המושלם. גודל הגלגלים, מערכת הנעה מותאמת אישית, סוג הגלגלים, רמת הנוחות של המושב ויכולות הכוונון שלו וגם נוכחותה של מערכת בלימה אוטומטית משפיעים באופן מהותי על עיצוב חוויית המשתמש המושלמת בקולנועית החדשה, ועל כן, חשוב מאוד להיוועץ במומחה בתחום אשר ידריך אתכם באופן מקצועי לבחירה המושלמת שלכם.

בהצלחה!

מערכת קמ | 30/1/17