מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיול ג'יפים בספארי בטנזניה

ישראלים רבים גילו בשנים האחרונות את טנזניה ושמורות הטבע הנפלאות שלה. קבוצות רבות יוצאות מדי שנה לטיולי גי'פים של מספר ימים, במהלכם הם מגלים את הטבע החי והפראי של מדינה זו.

| 26/1/17
מתוך קטגוריית אדרנלין

לצאת מהקופסה

לצאת מהקופסה
בזמן שמרבית הישראלים נוסעים לאירופה או לאמריקה לנופש, יש לא מעט ישראלים שמעדיפים לבלות בשמורות הטבע המיוחדות והקסומות של אפריקה ובראש ובראשונה של טנזניה. מדינה זו הפכה ליעד פופולארי בקרב מי שמחפש חווית גיפים לצד חיות מסוגים וזנים שונים.

חווית טיול ג'יפים מסוג אחר

הייחוד של טיול ג'יפים בטנזניה הוא, שהוא מזכיר במהות שלו, סרטים ותוכניות של ערוצי טבע שונים, לא מדובר בחוויית טבע "מרחוק" אלא מסע בתוך שמורות הטבע עצמן, עם ג'יפים מיוחדים, מדריכים מקצועיים שמכירים את המקום ואת החיות אשר שוהות בו, וכן עצירות במקומות שונים בשביל לראות את החיות השונות במרחק נגיעה.

כיצד אפשר לצאת לטיול גיפים בטנזניה

מי שמבקש לצאת אל טיול ספארי בטנזניה, יכול לעשות זאת בשתי צורות, הצורה הראשונה היא, באמצעות טיול מאורגן לטנזניה, שכולל לרוב קבוצה קטנה של מטיילים אשר יוצאים עם מדריך ישראלי אליו מצטרף שם גם מדריך מקומי. הוא מאורגן כולו על ידי חברה מסודרת. החבילה כוללת, טיסות, בתי מלון, העברות, מדריך ישראלי, מדריך מקומי, מסלול מסודר, ג'יפים ועוד.

הצורה השנייה היא, באמצעות ארגון עצמאי. חוויה זו יכולה להיות מאורגנת באופן אישי אשר אותה מסדר כל מטייל או מטיילים לעצמם, או שניתן לרכוש חבילה עצמאית דרך סוכנות ואף דרך חברות אשר מארגנות טיולים כאלה. מדובר על חבילות שכוללות טיסות, מלון, מדריך מקומי וג'יפים מושכרים עם נהגים.

היכן מטיילים בטנזניה

טנזניה היא מדינה במזרח אפריקה לחופו של האוקיינוס ההודי. מדובר בחיבור של מדינות טנגנייקה וזנזיבר. במדינה אפשר למצוא שורה של שמורות טבע ייחודיות וקסומות אשר מושכות אליהן עשרות אלפי מטיילים בשנה, מכל העולם. כולם רוצים לעשות טיול ג'יפים בטנזניה וליהנות מהנופים הקסומים שלה.

ניתן גם לצאת לטיול מאורגן

מסלול טיול מאורגן בטנזניה, שהוא גם נחשב לקלאסי, כולל את שמורות הטבע סרנגטי, שמורת אגם מניארה, מכתש הנגורונגורו, סוואנות, וכן ביקור בשבטים המקומיים, דוגמא שבט הבושמנים. חשוב לציין, טיול ג'יפים בטנזניה, יכול להתאים הן למשפחות עם ילדים והן עבור מבוגרים. מרבית הסיורים יוצאים בחופשת פסח וכן בקיץ, על כן הילדים לא יפסידו לימודים וההורים יכולים לצאת בימי החופשה שלהם.

כמה עולה טיול ספארי בטנזניה

מחירם של טיולי ספארי בטנזניה, משתנה בהתאם לאופיים ולמסלול. הם נעים בין 3,500 דולר ל-4,440 דולר ובמקרים מסוימים אף יותר. כאמור, המחיר תלוי באופי הטיול ומה בדיוק הוא כולל. למשל אם מדובר בטיסות ישירות המחיר יכול להיות נמוך יותר מאשר עם טיסות לא ישירות. כאשר מדובר בטיולים שמאורגנים באופן עצמאי, הרי שמחירם משתנה בהתאם לעלויות הטיסות ובתי המלון אשר מחליטים לשכור.
| 26/1/17