מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

עשית תאונה? כך תבחר עורך דין תעבורה בצורה הטובה בי

חשיבות הייצוג המשפטי לאור מגמת העלייה בתאונות הדרכים בארץ ובעולם

| 19/1/17
מתוך קטגוריית פרטי

לאור מגמת העלייה הניכרת במספר תאונות הדרכים ועבירות התנועה בארץ, לצערנו סביר שרבים מן האוכלוסייה ייאלצו בשלב כזה או אחר לעמוד בפני אישום הנוגע לעבירות תנועה כאלה או אחרות, החל מנהיגה בשכרות וכלה באי חגירת חגורת בטיחות בזמן נהיגה. חשוב מאד לבחור ייצוג הולם במקרה כזה, על מנת להבטיח תוצאה הוגנת בבית המשפט.

• למה צריך להיעזר בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה במקרים של עבירות תנועה?

עבירות התנועה המעוגנות בחוק נבדלות בדרגת חומרתן, ובהתאם לכך העונש נע בין קנס כספי ושלילת רישיון ויכול אף להגיע לריצוי זמן מאסר. עורך דין תעבורה הוא למעשה עורך דין אשר צבר שנות ניסיון בתחום דיני התעבורה בפרט ומומחה בכל הקשור לחקיקה ולעבירות תנועה. מומלץ להיעזר בעורך דין מומחה, בכל תחום שהוא בהתאם לעבירה, שכן הניסיון שצבר בקייסים שונים מקנים לו יתרון על פני עורכי דין שאינם מומחים, בדומה לכך גם ההיכרות עם החומר המשפטי בתחום. היות ועבירות התנועה עשויות לטמון בחובן עונשים כבדים, רצוי להיעזר בעורך דין תעבורה מומחה.

• מאפיינים אותם יש לקחת בחשבון בבחירת עורך דין המתמחה בדיני תעבורה

לאחר ההבנה כי יש לבחור בעורך דין מומחה, יש לתור אחר עורך דין העונה על הצרכים. מומלץ לבחור בעורך דין אשר איתו יש דינאמיקה טובה, שכן הדינאמיקה תשפיע על רמת פתיחות הקליינט מול עורך הדין. שנית, עלות. מומלץ לבחון ולערוך השוואה בשוק על שכר הטרחה אותו גובה עורך דין תעבורהה. שלישית, ניסיון והמלצות. חשוב מאד לבחור בעורך דין תעבורה בעל ניסיון והמלצות מקליינטים שנעזרו בו.

לא לוותר על ייצוג משפטי במקרים של עבירות תנועה

חשוב מאד לאדם הנקלע לאשמה בעבירת תנועה להיעזר באיש מומחה אשר יוכל לעזור בהוכחת חפותו או לפחות בצמצום עונשו. חשוב לא להתפשר ולהיעזר במומחה ולא לנסות לגשת לבד לבית המשפט, שכן בית המשפט הוא עולם ומלואו, אותו יש להכיר ולדעת היטב.
| 19/1/17