מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מוצרי תאורה ואנרגיה סולארית לרכב

בעיית האנרגיה מחמירה מידי יום. הנפט, שמקורו ביצורים חיים שחיו לפני מיליוני שנים וכיום מספקים לנו אנרגיה, החל מהרכב שבו אנו נוסעים ועד חלליות שמגיעות לירח, הולך ואוזל והאנושות מנסה למצוא פתרונות אפשריים למשבר הקרב ובא. במאמר הבא נסביר על הפתרון לכך.

| 17/1/17
מתוך קטגוריית פרטי

מערכת סולארית ברכב הפרטי שלכם

מערכת סולארית ברכב הפרטי שלכם
אנו משתמשים בכמות גבוהה של אנרגיה ולכן אנו מחפשים אלטרנטיבות שונות שיפקיעו לנו אנרגיה. אך בלי לשים לב, הפתרון כבר ממש מתחת לאף שלנו: אנרגיה סולארית. או יותר נכון להגיד, ממש מול עיננו, שכן השמש שלנו נמצאת מעלינו כל יום ומפיצה אנרגיה רבה שיכולה לשמש לאלף ואחד שימושים החל מהטענה של הטלפון, ניוד רכבים ואפילו תעופה. מערכת סולארית שמותקנת על גוף או מוצר מסוים יכולה להעניק לו אנרגיה רבה וירוקה ללא שום זיהום אפשרי. מקלטים סולארים יכולים להיטען ולשמש אותנו בהמשך כשהשמש שוקעת כך שלא מדובר אך ורק באנרגיה שרלוונטית כשהשמש יוקדת.
מערכות סולאריות רבות יכולות להיות חלק מהרכב שלכם ולשפר אותו בצורה מדהימה. המקלטים הסולאריים יקלטו את אנרגיית השמש שיכולה לשמש אתכם למספר רב של פעולות:

ניתן להטעין את מצבר הרכב

ניתן להרכיב מערכת סולארית שתטעין את מצבר הרכב. למי לא קרה המצב המדכא כשמצבר הרכב נגמר? המצבר הוא הסוללה של הרכב והוא מספק את החשמל לכל מערכות הרכב, אורות, לוח מחוונים ורדיו. ברוב המקרים המצבר נגמר בפתאומיות בגלל ששכחנו את האורות או את הרדיו דלוקים למרות שיצאנו מהרכב, אך הוא יכול להיגמר גם בגלל אריכות ימים. הטענה בעזרת קרני השמש והאנרגיה הסולארית הרבה שטמונה בה יכולה לפתור את הבעיה וללא שום צריכת אנרגיה מתועשת כמו דלק או סולר. מדובר על אנרגיה ירוקה לחלוטין שתטעין את המצבר באופן שוטף בכל רגע שהמקלט היה חשוף לשמש.

ניתן לרכוש מנורה שתאיר ללא הפעלת המנוע

ניתן לרכוש מנורת לד שתאיר בצורה מיטבית וכל זאת בעזרת הטענה סולארית בלבד. מנורות כאלו יכולות לשמש אותנו בטיולי שטח או בחניוני לילה אליהם נגיע עם הרכב והם יוכלו להאיר גם ללא הפעלת מנוע הרכב ובזבוז דלק או מטעינת המצבר. ישנן מנורות רבות עם חיישני תנועה כך שיאירו כאשר הן מזהות שמישהו מתהלך באזור שמיועד להיות מואר וכך הן חוסכות אנרגיה, אך ניתן לכוון אותן כפי שרוצים. טווח התאורה של מנורות כאלו מגיע עד 10 שעות כך שהן מספיקות ליותר מלילה אחד.

הטענת מכשירים סלולאריים ומצלמות

אחד השימושים היעילים ביותר שאור השמש יכול לספק לנו היא הטענה של מכשירים סלולריים ומצלמות. מכשירים אלקטרוניים שנגמרת להם הסוללה בעיצומו של טיול בן כמה ימים יכולים להרוס לנו את מצב הרוח ובשנת 2017 כבר יש לכם את הפתרון. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לדאוג שהמקלט הסולארי יימצא במקום בו הוא יהיה חשוף לקרני השמש וכך תוכלו להשתמש באנרגיה הטעונה בכל עת שתחפצו.

טכנולוגיה שתשתכלל עוד ועוד עם השנים

עם התקדמות השנים אנו שמים לב שכל טכנולוגיה שמתחילה לבצבץ בעולם, פורחת לאחר כמה שנים והיא מהווה טכנולוגיה בה יש שימוש יום יומי. אם במעבר מערכת סולארית הייתה מערכת מתחילה שלא הרבה סמכו על ביצועיה ואמינותה, כיום מערכות סולאריות רבות מהוות חלק חשוב ועיקרי מפיתוחים ופרויקטים רבים ועד לשימוש ברכבים פרטיים.
| 17/1/17