מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

משאית ביובית

בכל מבנה מודרני ובכל מרחב מודרני, תשתית הביוב היא תשתית חשובה מאין כמותה עבור שגרת חיים תקינה ונעימה. כאשר ישנה בעיה כזו או אחרת בתשתית זו, לעתים יש צורך במשאית ביובית – וכעת נבין בדיוק במה מדובר ואילו שירותים אנחנו מקבלים ממנה.

| 4/1/17
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

חשיבות תשתית הביוב עבור סביבת חיים מודרנית

חשיבות תשתית הביוב עבור סביבת חיים מודרנית
כשאנחנו מסתכלים על סביבת החיים המודרנית שבה אנחנו חיים, עובדים ופועלים, וחושבים על תשתיות בסיסיות וחשובות עבור סביבה זו, אחד הדברים שאנחנו צריכים להבין את חשיבותם בצורה העמוקה ביותר הוא החשיבות של תשתית הביוב. הביוב הוא זה שמאפשר לנו לחיות בסביבה נעימה וסטרילית, ואת החשיבות העצומה של תקינות המערכת הזאת אנחנו מבינים לעתים קרובות רק כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת, שפוגעת באורח החיים שלנו בצורה מהותית ביותר עם ריחות רעים, נזילות וכדומה. במצבים כאלה, עלינו לקבל טיפול מקצועי בתשתית הביוב שלנו שישיב את המצב לקדמותו ולתקינותו – ומשאית ביובית היא דוגמה טובה מאוד לשירות שכזה. נבין בדיוק במה מדובר ונבין את החשיבות של שירות זה – ממש כאן.

מה היא משאית ביובית?

משאית ביובית היא משאית שתפקידה לפתור תקלות שונות ולספק שירותים שונים שקשורים לתשתית הביוב במבנים מודרניים, כמו גם שירותים מגוונים אחרים. בפעולות השונות שאותן מבצעת הביובית – שאיבת ביוב, שטיפת קווי צנרת, שאיבת הצפות ועוד – ניגע בהרחבה בהמשך. כעת, נסביר כי מדובר במשאיות יחסית כבדות, בעלות תשתית צנרת שיכולה להתחבר לקווי ביוב בבניינים שונים, עם משאבה חזקה מאוד (לפחות אחת) ועם מכל מים שתפקידו להזרים מים בלחץ גבוה. בנוסף, ישנו גם מכל אחסון לביוב שתפקידו לאחסן את כל מה שהביובית שואבת בפעולתה.

אילו תקלות היא פותרת וכיצד?

הביובית פותרת תקלות ובעיות מגוונות שקשורות לתשתיות ביוב. דוגמה טובה לכך היא סתימה בקווי ביוב – מצב שיכול לפגוע באופן קריטי באורח החיים התקין בבנייני מגורים ובמוסדות ציבוריים גם יחד, בדגש על מקומות בהם יש עומס רב על קווי הביוב. עוד דבר שהביובית מבצעת הוא הזרמה של מים בלחץ גבוה בקווי ביוב, עבור פתיחה של סתימות ועבור ניקיון של קווי ביוב. גם שאיבה של הצפות היא משימה נפוצה למדי של ביוביות – בין אם מדובר בשאיבת ביוב שהוצף ובין אם מדובר בהצפות אחרות במרחבים פתוחים או סגורים. ישנם ביוביות המיועדות במיוחד למרחבים נמוכים כמו חניונים, וישנן ביוביות שיודעות גם לספק מענה לחיתוך שורשים שצומחים בקווי צנרת.

כדאי תמיד לשמור מספר של שירותי ביובית מקצועיים

לעתים קרובות, תקלות ביוב הן תקלות לא צפויות שצריכים לקבל עבורן מענה מידי ככל הניתן. כשישנה הצפה של ביוב, שאיבת ביוב היא צורך קריטי ומידי – וזה צורך שעליו הביובית עונה במהירות וביעילות. לכן, כדאי תמיד לשמור בקרבת מקום מספר טלפון של שירותי ביובית מקצועיים, על כל מקרה שלא יהיה.
| 4/1/17