מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טרייד אין לרכב משפחתי

ביצוע עסקת טרייד אין לרכב משפחתי מאפשר הנאה מכל העולמות- מכירת הרכב הקיים במחיר הוגן, ובמקביל קבלת רכב חדש תמורתו, ממש באותו היום.

| 28/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

איך מוכרים רכב?

איך מוכרים רכב?
מפרסמים מודעה באתר אינטרנט או בעיתון, ממתינים לטלפונים של קונים פוטנציאליים, מציגים את הרכב בפניהם ונוסעים עם כל אחד מהם למכון בדיקה, ובעיקר מתרוצצים ללא הרף עד למכירה המיוחלת של המכונית, שלאחריה סוף סוף קונים רכב חלופי. ישנם אנשים שבוחרים להזמין מראש רכב חדש מהיצרן, במקביל להצעת הרכב הקיים שלהם למכירה. במקרה כזה הם עלולים למצוא את עצמם ללא מכונית כלל לזמן מה, וזה קורה כאשר אדם הצליח למכור את רכבו- אבל המכונית החדשה שהזמין מהחברה עוד לא הגיעה. במקרים אחרים אנשים מסתבכים כלכלית, כאשר הרכב החדש שהזמינו דווקא כן הגיע, אך הישן עוד לא נמכר- וההוצאות עבור שני רכבים במקביל גבוהות מאוד.

מהו קהל היעד של עסקאות הטרייד אין?

טרייד אין לרכב משפחתי מנגיש את המכוניות הבטיחותיות ומאובזרות, אל קהל לקוחות שלא יכול היה להרשות אותן לעצמו בדרך אחרת. על אף היתרונות הברורים שברכישת רכב חדש, אנשים רבים נאלצים לוותר על התענוג הזה מסיבות כלכליות. גם רכבים בני שנה-שנתיים שנראים חדשים לחלוטין, יימכרו בשוק הפרטי במחיר זול משמעותית מאשר רכבים מדגמים זהים, אך משנת ייצור חדשה וברכישה ישירות מהיצרן. בשל כך רבים מתפשרים על רכישת מכונית מיד שנייה ואילך, פשוט כי אין להם ברירה אחרת מבחינה תקציבית. טרייד אין נותן לאותם אנשים ליהנות מרכב החלומות שלהם במחיר משתלם, ובנוסף הם נהנים ממכירת רכבם הנוכחי בעסקה הוגנת ובתשלומים נוחים על ההפרש במחיר בין שני הרכבים, המאפשרים קנייה של רכב שהיה עד כה יקר מדי עבורם.

נהנים מרכב משפחתי חדש בעסקה משתלמת ביותר

תוכלו לחסוך לעצמכם זמן, כסף והרבה כאב ראש אם תבחרו לבצע טרייד אין לרכב משפחתי ותימנעו מהבלגן הכרוך במכירה ורכישה של מכוניות בשוק הפרטי. באמצעות פנייה לחברה אמינה המציעה טרייד אין משתלם בעבורכם, תקבלו את הרכב החדש שלכם ותיפרדו מהישן כבר באותו היום, ותוכלו להתחיל תקופה חדשה ובטוחה יותר של נהיגה על הכביש.

חסכון של אלפי שקלים

היום אנו רואים עליה חדה ברכישת רכבים בעסקת הטרייד אין, דווקא בישראל מעדיפים רוכשי הרכבים לבצע עסקה מסוג זה, שבה הם מוצאים את עצמם חוסכים אלפי שקלים ברכישת רכב. תמיד ישנה את ההרגשה שמי שנהג ברכב לפני לא דאג לו כראוי ודבר זה יכול ליצור מין הרתעה לפני הרכישה, אך היום בבדיקה של בין 600-1000 ₪ אפשר לראות בדיוק את כל התקלות שיש לרכב וכך בעצם לדעת האם זו היא רכישה נכונה. אז לפני שאתם רוכשים רכב חשבו גם על האופציה של טרייד אין.
| 28/12/16