מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפים שימושיים לבחירת קלנועית מיד שניה

קלנועית חדשה למכירה עשויה להיות יקרה עבור חלק מקהל היעד ולכן כדאי לשקול רכישת קלנועית מיד שניה.

מערכת קמ"ש | 27/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

שוקלים לרכוש קלנועית משומשת? דעו כי בשוק הפרטי יש דגמים שונים של קלנועית איכותית ואפשר למצוא אותם בעיקר על בסיס העצות הבאות:

א. קחו את הקלנועית לבדיקה – למרות המפרט הטכני הפשוט יחסית של קלנועית חשמלית, אין לכם דרך לדעת מה המצב המכאני שלה אלא אם כן תיקחו אותה לבדיקה. בעוד בקלנועית חדשה למכירה תקבלו תקופת אחריות ארוכה על ידי היצרן, בקלנועית יד שניה הבדיקה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

ב. התאימו את הקלנועית לצרכים שלכם – אחת הפריבילגיות של רכישת רכב משומש באה לידי ביטוי באפשרויות הבחירה. הגמישות ברכב יד שניה גדולה מזו של רכישה מול היבואן, כי ניתן לחפש את הדגם המתאים בכל רחבי הארץ. בשביל לעשות זאת תצטרכו להגדיר מראש את הצרכים שלהם ולהתאים עבורם את הקלנועית. אל תסתפקו בקלנועית שלא נותנת מענה לציפיות וזכרו שהיא אמורה לשרת אתכם לאורך זמן.

ג. הגדירו את התקציב – טיפ לא פחות שימוש לבחירת קלנועית מיד שניה הוא להגדיר את מסגרת התקציב. התרשמו מהמחירון המקובל בענף כפי שמפורסם על קלנועית חדשה למכירה ונסו להסיק ממנו על המחיר המקובל לאותה קלנועית מיד שניה. זהו מידע שיסייע לכם גם לדעת האם האדם שמוכר לכם את הקלנועית אמין.

מתי רצוי לתת עדיפות לקלנועית חדשה למכירה?

מי שמחפש קלנועית איכותית יודע שלא תמיד הוא יכול למצוא את מבוקשו בשוק המשומשות. הפתרון לכך הוא לתת עדיפות לקלנועית חדשה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, המחיר של קלנועית כזו יכול להיות לא פחות גמיש מאשר של קלנועית משומשת. היבואנים, החנויות ואנשי המקצוע שעוסקים בתחום מכירים את צרכי הלקוחות והם מתאימים עבורם פתרונות שינוע מעולים בתנאי מימון אטרקטיביים.

בסופו של דבר, הטיפ הכי חשוב ברכישת קלנועית יד שניה הוא לשמור על ראש פתוח. בדקו כיצד כל קלנועית משרתת את הצרכים שלכם והאם היא מתאימה לתקציב. בנוסף, בררו על אפשרות לרכוש דווקא קלנועית חדשה במימון משתלם.
מערכת קמ"ש | 27/12/16