מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל מה שכדאי לדעת על בניית קראוונים

חיפוש אחר קראוונים למכירה או בניית קראוונים באופן עצמאי יכולים להתאים למי שאוהב לטייל בארץ ורוצה לקחת איתו חברים, קבוצות או כמובן בני משפחה.

| 27/12/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

אין ספק כי קראוון משדרג משמעותית טיולים כי הוא מאפשר ניצול טוב יותר של הזמן הפנוי. כמו כן, הוא חוסך בהוצאות לינה ובעזרתו ניתן להגיע למגוון רחב של שמורות טבע ואטרקציות.

יחד עם זאת, כמובן שחיפוש אחר קראוונים למכירה שונה בהשוואה לבנייה עצמית. הנה למשל כמה דגשים שכדאי להקפיד עליהם במסגרת הבנייה:

א. התאמה לצרכים – קראוונים למכירה וכאלה שעומדים להיבנות על ידינו צריכים קודם כל להתאים לצרכים. לכל אחד יש ציפיות אחרות מהקראוון ולכן אין טעם להסתפק בבנייה לפי מפרט כללי בלבד. התאמה לצרכים תבוא לידי ביטוי בגודל הקראוון, במידות הפנים, בהספק ועוד.

ב. אבזור – קראוון ברמה גבוהה אמור להעניק תנאים אופטימאליים לשינה ושהות ממושכת. התנאים נקבעים לפי האבזור בתוך הקראוון. בעת בניית קראוונים רצוי להשקיע בעיקר בסלון, במערכות ישיבה ובמערכות בידור (כמו סאונד וטלוויזיה), ובחיפוש אחר קראוונים למכירה ניתן להשתמש בפרמטרים האלה כדי לסנן בין האפשרויות.

ג. רישוי – חשוב לבצע רישוי כחוק של הקראוון. אפשר לעקוב אחר הנחיות משרד התחבורה בנוגע לרישוי ולוודא שהקראוון עומד בהנחיות. זו פעולה חשובה בעיקר בעת בנייה באופן עצמאי של קראוון, כי לא כל מי שיש לו יכולת טכנית מכיר גם את נהלי החוק.

כך תבטיחו גרירה בטיחותית של כל קראוון

כדאי לשים לב לשיטת הגרירה של הקראוון עוד לפני שבונים אותו. בנוסף, יש לדאוג לחיבור תקין בין הקראוון הנגרר לבין הרכב. כאן דווקא יש עדיפות לקראוונים שנמכרים כמו שהם, כי סביר להניח שהם כבר היו על הכביש והם לא דורשים התאמות מיוחדות.

הבטיחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות בעת בניית קראוונים. יש להקפיד על נהיגה זהירה על הקראוון, לשמור על מרחק עצירה ולבצע בדיקות מכאניות לפני יציאה לטיולים ארוכים. אלו טיפים שחשובים גם בקראוונים חדשים, אך באלו שנבנים על ידינו יש להם משמעות מיוחדת.

להצעות מחיר ולפרטים נוספים כנסו לאתר allcaravans
| 27/12/16