מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל מה שצריך לדעת על השכרת קרוואנים

שירותי השכרת קראוונים מתאימים לבודדים, קבוצות ומשפחות שמתכננים טיול ברחבי הארץ.

| 27/12/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

היות וההון העצמי הנדרש לקניית קראוון גבוה משמעותית מזה שצריך לגייס כדי לקנות רכב פרטי, השכרה היא אופציה מצוינת עם יתרונות רבים. בנוסף, כדאי לבדוק את הפרטים הבאים לפני שחותמים על חוזה עבור קראוונים להשכרה:

א. סקר שוק מקיף – פערי המחירים בין חברות שמציעות שירותי השכרה יכולים להגיע לעשרות אחוזים. הדרך הנכונה לחסוך בהוצאות ולשמור על מסגרת התקציב של הטיול היא לערוך סקר שוק מקיף. את הסקר ניתן לבצע באמצעות אתרי האינטרנט או על סמך המלצות של לקוחות קודמים.

ב. ציוד ואביזרים – בניגוד להשכרת רכב פרטי שמשמש רק כאמצעי תחבורה להגעה ממקום למקום, הקראוון אמור לשמש אתכם ללינה ושינה. מכאן שעליכם לבדוק היטב עם איזה ציוד ואביזרים הוא מגיע. תנו עדיפות לקראוון שעונה על הצרכים שלכם היטב ואל תתביישו להתמקח על תוספות מסוימות שכלולות במחיר.

ג. דגם הקראוון – יש הרבה דגמים של קראוונים להשכרה. סוג הדגם משפיע על המחיר ועל החוויה שלכם. התייעצו עם אנשי מקצוע מטעם החברה ממנה אתם מתכוונים לשכור את הקראוון ובקשו מידע על המפרט הטכני. בדקו את הגודל של הקראוון ואת הציוד שמאפיין את הדגם.

לאן אתם מתכננים להגיע עם הקראוון?

תכנון טיול עם קראוונים להשכרה דורש התייחסות לשיקולים שונים מאשר טיול עם הרכב הפרטי. עליכם להחליט מראש לאן להגיע עם הקראוון, לבדוק איפה ניתן לבצע חניית לילה ולברר על אפשרויות להטענת מערכת החשמל של הקראוון. במידה וזה הטיול הראשון שלכם, יכול להיות שתצטרכו לקבל המלצות על מסלולי טיול ספציפיים שמתאימים עבור הקראוון.

במסגרת הטיול תהיו חייבים להתרגל לנסיעה עם קראוון שמחובר לרכב. המשמעות היא מהירות מקסימאלית מומלצת של עד 90 קמ"ש בלבד, שמירה על מרחק עצירה גדול והקפדה על הילוכים נמוכים בירידות ועליות חדות.

כפי שניתן לראות, יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת על השכרת קראוונים. הכינו היטב את שיעורי הבית והבטיחו טיול מוצלח לכם ולכל המשפחה.
| 27/12/16