מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

קלנועית חשמלית ככלי שינוע בעיר

קלנועית חשמלית יכולה לשמש ככלי תחבורה יעיל גם בתוך סביבה עירונית צפופה.

| 27/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

הנה כמה יתרונות של הכלי הזה:

א. מחיר נמוך בהשוואה לאמצעי תחבורה אחרים – אי אפשר להשוות בין העלות הראשונית והוצאות התחזוקה על קלנועית למכירה לעומת רכב פרטי. הקלנועית אפילו משתלמת יותר ביחס לתחבורה ציבורית והיא בהחלט אטרקטיבית עבור קהל יעד מבוגר.

ב. בטיחות גם עבור בעלי מוגבלויות – השימוש בקלנועית בעיר נפוץ בקרב בעלי מוגבלויות. נכים, קשישים או אנשים שמתקשים בהליכה יכולים לנצל את הדינאמיות של הקלנועית ולהגיע ממקום למקום. אין צורך ברישיון נהיגה כדי לנסוע עליה והיא לא דורשת ביטוח או לוחיות רישוי. הכלי עצמו בטיחותי מאוד והוגן מוגן עם אביזרים מתאימים.

ג. תנאים נוחים – כלי רכב מיוחדים חשמליים נמכרים עם כידון, כיסוי, קירוי ומזגן. הם הופכים את הנסיעה בתוך העיר לנוחה ופשוטה והם מתאימים גם למי שצריך לבצע נסיעות ארוכות על בסיס יום יומי. תנאים אלו מתאימים למי שזקוק לאמצעי תחבורה בעיר, במושב, בקיבוץ ולצעירים שלא יכולים להרשות לעצמם רכב פרטי.

כך תמצאו קלנועית למכירה במחירים נוחים

ניתן לרכוש קלנועית חשמלית חדשה ישירות מהיבואן, או להתעניין בקלנועיות יד שנייה במצב מכאני טוב. היתרון של רכישה מהיבואן היא אחריות לתקופה ארוכה והתאמה ספציפית לצרכים של הלקוח, אך המחיר יחסית גבוה. לעומת זאת, בקלנועית יד שנייה יש גמישות מסוימת במחיר אבל לא תמיד ניתן להבטיח את המצב המכאני של הרכב.

אפשרויות המימון לקלנועית חשמלית נעות בין העמדת הון עצמי על מלוא הסכום, הלוואה מהבנק או מסלול של רכישה בתשלומים. את אפשרויות המימון כדאי לבחור בהתאם למסגרת התקציב ולפי המחירון המקובל בענף. ניתן לקבל מידע על המחירון באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

לסיכום, קלנועית היא כלי חשמלי שמתאים לשינוע בתוך העיר ואמצעי תחבורה יעיל עבור קהל יעד מגוון. המחיר הראשוני שלו נמוך בהשוואה לרכב הפרטי, הקלנועית בטוחה גם במקומות צפופים והיא מציעה תנאי נהיגה נוחים בנסיעות קצרות וארוכות.

לפרטים ולהזמנות אתם מוזמנים לבקר באתר קלנועית להשכרה ולמכירה
| 27/12/16