מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

קראוונים חדשים ומפוארים למכירה

קראוון חדש ומפואר משדרג את הנסיעה והטיול. הוא משפר את התנאים ללינת שטח ומתאים גם לקבוצות, משפחות ובני זוג בחופשה רומנטית.

| 27/12/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

. למרות המחיר הגבוה של קראוונים חדשים ומפוארים למכירה בהשוואה לקראוונים ישנים, יש להם עוד כמה יתרונות:

א. נסיעה בטיחותית – קראוונים חדשים מצוידים בדרך כלל במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר. מערכות אלו מבטיחות נסיעה בטיחותית למשך שעות ארוכות ברצף. הן משפרות את תחושת הביטחון של הנוסעים וגם מצמצמות את הסיכון לנהגים אחרים ולסביבה.

ב. חיסכון בצריכת דלק – למרות שמדובר על קראוונים מפוארים, עם הדגמים החדשים ניתן לחסוך בצריכת דלק ובסופו של דבר גם בהוצאות תחזוקה מצטברות. החיסכון בצריכת דלק נובע משימוש במערכות אנרגיה ידידותיות לסביבה. כדאי להשוות בין קראוונים חדשים ומפוארים למכירה לפי נתוני צריכת הדלק ולא להתפשר על מערכות ישנות.

ג. היצע גבוה בשירותי השכרה – כמעט כל חברה שמציעה שירותי השכרת קראוונים תאפשר לכם להתרשם גם מהדגמים החדשים והמפוארים. במקום להסתפק בקראוון בסיסי בלבד או להתחייב לרכישה של קראוונים מפוארים, תוכלו לשכור אותם לתקופה מסוימת ורק לאחר מכן לקבל החלטה.

במה בא לידי ביטוי הפאר של הקראוון?

מי שמחפש קראוונים חדשים ומפוארים למכירה צריך להיכנס לעובי הקורה כדי להשוות ביניהם. היות והעלות הראשונית מטבע הדברים גבוהה ביחס לדגמים קודמים, כדאי להתמקד בראש ובראשונה באבזור. מהאבזור ניתן להתרשם על פי המפרט הטכני של הקראוון או על בסיס מראה עיניים. אבזור מפואר כולל מיטה זוגית, ריפוד על הספה, מערכות בידור ומולטימדיה ועוד.

שנית, ניתן להשוות בין קראוונים חדשים לפי המותג והיצרן. במידה ואינכם מכירים את תחום התחבורה והקראוונים, תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע. נסו לקבל המלצות גם מאנשים אחרים ואובייקטיביים כמו חברים, בני משפחה וקולגות ואל תתביישו לתאם נסיעת מבחן.

לסיכום, קראוונים חדשים ומפוארים למכירה בהחלט שווים את ההשקעה הכספית. הם משפרים את הבטיחות בנסיעות ארוכות ואפילו חוסכים בצריכת הדלק. תוכלו להתרשם מהם במסגרת שירותי השכרת קראוונים, או להשוות בין נתוני ודגמי הקראוונים הנמכרים עבור לקוחות בשוק הפרטי.

לפרטים ולמידע נוסף על קניית קראוונים כנסו לאתר קראוונים למכירה ולהשכרה
| 27/12/16