מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד בוחרים חברת הסעות לאירועים

כאשר מתכננים אירוע, אחד הדברים החשובים היא דרך ההגעה של האורחים אל המקום בו מתקיים האירוע. מכיוון שלא כל האורחים תמיד ניידים ומכיוון שלא כולם אוהבים להגיע עם רכב פרטי שכן אז הדבר מגביל אותם והם אינם יכולים ליהנות באירוע ממשקאות המכילים אלכוהול.

| 15/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

פתרונות הסעה

פתרונות הסעה
ישנם פתרונות הסעה רבים הקיימים בשוק, וכל אחד יבטיח לך את האוטובוסים הכי חדישים והמחיר הכי משתלם, אך ישנם כמה וכמה גורמים אותם יש לשקול בטרם סגירת עסקה עם השירות. החוויה הראשונה והאחרונה שחווים מהאירוע היא ההסעה, ועל מנת להתחיל ברגל ימין ולסיים עם טעם טוב בפה, כדאי שההסעות יפעלו כהלכה. אם כך, כיצד לבחור?

בטיחות

לפני שמדברים על כל שאר הפרמטרים של חברת ההסעות. החשוב בהם הוא ללא ספק הוא כלי הרכב. בין אם זה מיניבוס או אוטובוס מלא, חשוב שהרכבים של חברת ההסעות יהיו עדכניים ומתוחזקים כראוי, גם אם זה אומר לשלם יותר. כמו כן צריך לוודא שהרכבים נבדקו אחת לחודש על ידי קצין בטיחות תעבורה. בנוסף יש לבדוק שלחברת ההסעות קיימים כל הביטוחים הרלוונטיים, ולא פחות חשוב, חגורות בטיחות בכל מושב.

ייצוגיות

לכבוד האירוע כל אחד מהאורחים לבש את מיטב בגדיו והשקיע זמן בלכבד את האירוע אליו הוא הולך, אך קשה לכבד אירוע שלא מכבד את עצמו. גם הכניסה לאירוע חשובה לא פחות מהאירוע, ואף אחד אינו רוצה להראות יוצא מאוטובוס מיושן ומלוכלך. לכן יש לוודא עם חברת ההסעות שכלי הרכב שבשימוש יהיו במצבם האופטימלי על מנת לכבד את עצמך ואת האורחים.

שירות

בין אם הנסיעה לאירוע קצרה או ארוכה, כדי שכלי הרכב יהיה מספיק מרווח, עם מושבים נוחים ואולי גם שקעי USB להטענת הפלאפון או המצלמה בדרך. כמו כן חשוב גם שנהג ההסעה יגיע בזמן למקום האיסוף, יהיה אדיב לאורחים ושידע מה היעד ואת מסלול הנסיעה אליו, בגלל שאוטובוס מלא באורחים שמאחרים בגלל הנהג בוודאי מוריד את החשק לשמוח.

מחיר

כשהעניין מגיעה להסעות, טווח המחירים יוכל להיות רחב, ויכול לנוע ממאות עד אלפי שקלים. ולמרות שככל הנוגע בהסעות לא מומלץ להתפשר, ולשכור את שירותיה של החברה הכי מקצועית ובטוחה. ישנם לא מאט רמאים המנהלים עסקים, חברות שכאשר כסף הלקוח עומד לנגד עיניהן יבטיחו כל הבטחה, גם כאלה שאינן יכולים לקיים, על מנת שתשכור את שרותיהם. לכן מומלץ להתייעץ עם אנשים שכבר התעסקו עם חברות הסעות ולשאול את דעתם, לעשות סקר מקיף באינטרנט ולבקש הצעות מחיר מכל חברה ולפני שעושים את ההחלטה הסופית.

הסעה זאת שימחה

שירותי הסעות אמור להיות דבר שמקל על האורחים ולא להפך. לכן על מנת שיהיה לך אירוע משמח, ולאורחים שלך דרך מהנה ובטוחה, מומלץ לעקוב אחר ההמלצות, על מנת שיהיה לך אירוע מוצלח.
| 15/12/16