מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

שירותי מוניות לנתב"ג – כל היתרונות

אנשים רבים מעוניינים לטוס לחופשה ללא דאגות. אחד הדברים שבהם אנו הכי פחות רוצים להתעסק הוא אמצעי ההגעה לשדה התעופה. במאמר הבא נציג את אחד מהאמצעים היעילים ביותר לשם מטרה זו- הגעה באמצעות מונית.

| 12/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

טיסה לחו"ל כמו שלא הכרתם

טיסה לחו
הדבר האחרון שאנו מעוניינים בו בעת נסיעה לחופשה, הוא היתקלות בקשיים לוגיסטיים דוגמת חיפושי חניה. אנשים רבים אינם מעוניינים להגיע עם הרכב הפרטי שלהם לשדה התעופה, משום עלויות החניה המטורפות, בייחוד בעת חנייה ממושכת. חלק מן האנשים אינם בעלי רכב פרטי, ואנשים אחרים אינם מעוניינים להטריח את קרובי משפחתם בהסעה לנמל התעופה. למזלנו, קיים פתרון פשוט לכל אחת מן הבעיות הללו.

מדוע כדאי להגיע לשדה באמצעות מונית?

ישנן לא מעט דרכים להגיע לשדה. כמו שציינו לפני כן, השארת הרכב הפרטי בחניה היא סיפור יקר ולכן אנו נאלצים למצוא פתרונות אחרים. האופציה השנייה כמובן היא שימוש בתחבורה ציבורית. הבעיה באופציה זו מתעוררת כאשר הטיסה הנה בשעות הלילה, ואז התחבורה הציבורית מפסיקה לפעול. לכן, הפתרון הנוח והיעיל ביותר הנו הגעה במונית והנה היתרונות לכך.

• פעילות במשך כל שעות היממה וכל ימות השבוע

ניתן להשתמש בשירותי ספיישל או שירותי מוניות לנתב"ג לאורך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. גם בשעות הקטנות של הלילה וגם בערב שישי, תוכלו לנסוע לנמל התעופה מבלי להפריע לאיש בביצוע הקידוש.

• אין צורך ברכב הביתי

כאשר אתם לוקחים מונית אל שדה התעופה, אתם חוסכים בעלויות הדלק, תשלומי החניה וזמן הנהיגה הממושך. כך אינכם נדרשים לנהוג בעצמכם, ואתם יכולים להקדיש את פרק הזמן הזה לארגונים האחרונים בטרם הטיסה. זהו סעיף רלוונטי גם לכל האנשים אשר אין ברשותם רכב פרטי.

• עזרה בהעלאת המזוודות

כל נהג מונית מציע את שירותיו גם כאיש ההעמסות הפרטי שלכם. בעת שימוש ברכב פרטי, אתם נדרשים להרים ולהוריד את המזוודות מן הרכב בכוחות עצמכם. אנשים רבים אינם בעלי המקום הדרוש למזוודות בתא המטען של רכבם, ואינם יכולים להרים משאות כבדים. בעת שימוש בשירותי מוניות, תוכלו לבקש באדיבות מן הנהג כי ירים את מזוודתכם אל תוך המונית.

• לא נדרש להמתין

בעת שימוש בשירותי מוניות לנתב"ג, אינכם נדרשים להמתין לרכב שיגיע לאסוף אתכם. תוכלו להתקשר לחברת המוניות מבעוד מועד, ולהזמין את המונית כך שתגיע בדיוק בזמן. תוכלו לבקש מהם כי יאספו אתכם פרק זמן רב בטרם מועד ההמראה, כך שתהיו בטוחים כי לא תבזבזו שום זמן יקר בפקקים או בהליכי העלייה למטוס.

• ניקיון

מוניות הינן נקיות בהרבה מן הרכב הפרטי השגרתי. בעת שימוש במוניות בדרך לשדה התעופה אתם מוודאים כי הנסיעה תהיה נקייה, נוחה וחפה מכל ריח לא נעים.

• בטיחות

הנסיעה במונית לשדה התעופה הינה נסיעה בטיחותית ביותר. כל נהג הנוהג ברכב הסעות עובר בדיקת רישוי ובדיקות נהיגה תקופתיות, על מנת לשמור עליכם בידיים טובות.

שכרו את שירותיה של חברת מוניות לשדה התעופה

כל היתרונות האלו, ויתרונות רבים אחרים, הופכים את חברות המוניות לשדה התעופה כאופציה מועדפת בעיני רבים. הן עובדות 24/7, מגיעות בדיוק בזמן הנקוב וחוסכות מאמץ רב - הינן אמצעי תעבורה מועדף בעיני רבים. הנסיעה לשדה התעופה ברכב נקי ובטיחותי הינה נסיעה מהירה ומוצלחת. אז שתהיה לכם חופשה נעימה!
| 12/12/16