מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מתי יש צורך בשירותי פריצת רכבים?

שירותי פריצה יכולים לעזור לכם כשתתקעו מחוץ לרכב, כשהאזעקה תפסיק לעבוד או כשתאבדו חלילה את צרור המפתחות. בנוסף, כדאי שתדעו איך בוחרים מנעולן בחיפה או בכל מקום אחר בארץ ותבדקו היטב את האמינות שלו

| 11/12/16
מתוך קטגוריית פרטי

הצורך בשירותי פריצת רכבים

הצורך בשירותי פריצת רכבים
התלות שלנו ברכב הפרטי נובעת מביצועים ירודים של התחבורה הציבורית. כתוצאה מכך יש מספר עצום של רכבים פרטיים על כבישי הארץ, ולכן גם עולה הביקוש לשירותי פריצה. עם זאת, הרבה נהגים עדיין לא נתקלו במצב שבו הם זקוקים לשירותי פריצת רכבים ולכן הם לא יודעים כיצד להיערך לכך.
הנה למשל מספר בעיות שניתן לפתור רק באמצעות שירותי מנעולן בחיפה או באזורים אחרים:

הדלת לא נפתחת

מפתח שנתקע בתוך הדלת וצילינדר שבור הם לא נחלתם של רכבים ישנים בלבד. למעשה, כל רכב שאותו אפשר לפתוח גם עם המפתח ולא רק עם מערכת האזעקה הוא במובן מסוים מועד לפורענות. אם הדלת לא נפתחת אין טעם להילחם ברכב ועדיף לעצור הכל כדי להזמין מנעולן קרוב.

האזעקה מפסיקה לעבוד

יש הרבה סיבות לכך שהאזעקה תפסיק לפתע לעבוד. זה יכול להיות תוצאה של סוללות חלשות, כשל טכני, בלאי של מערכת המיגון ברכב, שימוש לא נכון וכן הלאה. הבעיה היא שאזעקה תקולה מונעת מכם את האפשרות לפתוח את הדלתות של הרכב, או במקרים מסוימים להניע אותו. גם כאן הפתרון היחיד הוא להזמין איש מקצוע עם רקע בפריצת רכבים.

אובדן צרור מפתחות

כולנו נוהגים לצאת מהבית עם מפתח בודד של הרכב. גם אם יש לנו מפתח נוסף, סביר להניח שהוא לא נמצא בהישג יד. הבעיה האמיתית מתחילה כשנאבד את צרור המפתחות ולא נוכל להגיע הביתה. אובדן צרור מפתחות כרוך בהרבה עוגמת נפש אבל למזלנו יש פורצי מנעולים שמסוגלים להתמודד עם המשימה בלי לגרום נזקים בלתי הפיכים לרכב.

מה בודקים לפני שמזמינים מנעולן בחיפה?

הטיפים להזמנת מנעולן בחיפה יכולים לעזור גם למי שגר במקומות אחרים בארץ, אבל הם מדגישים את החשיבות של בחירת אנשי מקצוע לפי אזורי מתן שירות. במילים אחרות, אין טעם להזמין מנעולן מתל אביב אם אתם גרים בקריות, וההיפך. מנעולן שעובד באזור המגורים שלכם יהיה יותר זמין ויעשה הכל על מנת שתהיו מרוצים. הוא ירצה לשמור על המוניטין החיובי שלו וגם יכיר היטב את הכתובות, הרחובות והכבישים.

זיהוי בעל מקצוע כמנעולן מוסמך

בנוסף, זכרו שלא כל מי שמציע שירותי פריצת רכבים הוא אכן מנעולן מוסמך. תנו אמון רק במנעולן שמגיע אליכם ומבקש לראות תעודה מזהה לפני שהוא פורץ את הרכב. תעודה כזו אמורה להעיד שאתם בעלי הרכב ובלעדיה אסור למנעולן מוסמך לבצע את הפריצה. מבחינתכם, בקשה לתעודת זהות היא אינדיקציה מצוינת לרמת אמינות גבוהה של המנעולן שהזמנתם.
| 11/12/16