מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל מה שצריך לדעת על בחירת מוסך למלגזות

כאשר המלגזה מתקלקלת, או הגיעה העת לבצע טסט למלגזות שברשותכם, צריך לבחור את המוסך שיבצע את הבדיקות והתיקונים.

| 8/12/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

קיימות חברות למלגזות המציעות שירותי תחזוקה שוטפת ומאויישות באנשי מקצוע מיומנים. מוסכים אלו יכולים להכין את המלגזה שלכם גם לבדיקה השנתית. כידוע לכם, כל 14 חודשים יש לבצע מבחן רישיון למלגזה, על מנת לוודא שהיא בטיחותית למפעיליה ועובדת כהלכה. חשוב שהבדיקות והתיקונים בטרם הטסט יבוצעו בידי איש מקצוע המומחה לדבר, על מנת שלא יגרם נזק לאיש. המוסך המתאים יכין את מלגזתכם לבדיקה המקיפה, ויעביר אותה בהצלחה את הבדיקה השנתית. במאמר הבא תגלו את כל מה שרציתם לדעת על בחירת מוסך למלגזות.

כל מה שצריך לדעת על בחירת מוסך למלגזות

• תעודות: כאמור לעיל, חשוב לטפל במלגזה במוסך מורשה לטיפול במלגזות. אתם רוצים להפקיד את המלגזות שלכם בידי המוסך למלגזות המקצועי ביותר, אשר בבעלותו האישורים הנדרשים והוא מעסיק את אנשי המקצוע המתאימים למשימה.

• סוג המלגזות: האם המוסך למלגזות יכול לטפל בסוג ודגם המלגזה שברשותכם? האם המוסך מתמחה במלגזות חשמליות או דיזל? מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות זקוקות לטיפול שונה המצריך ידע מקצועי וטכני. מלגזות חשמליות זקוקות לטיפול שוטף של המצברים ומערכת ההפעלה שלהן ממוחשבת, ואילו מלגזות דיזל זקוקות לטיפול במנוע והמערכות ההידראוליות. וודאו שהמוסך שבחרתם מסוגל לתת את המענה למזלגה אשר ברשותכם.

• תעודת אחריות: כל מלגזה המשופצת במוסך מקצועי תגיע עם תעודת אחריות, המקנה אחריות כמו זו המגיעה עם מלגזה חדשה. זוהי דרך נוספת לדעת שבחרתם כראוי.

• שירותי חילוץ ותיקון בשטח: מוסכי מלגזות ותיקים ורציניים מציעים גם שירותי תיקון והצלה בתנאי שטח. מדובר בנסיונות תיקון של המלגזה התקועה בשטח, כאשר רק במידה והטיפול אינו מושלם בהצלחה המלגזה נלקחת להמשך טיפול במוסך. השירות ניתן בכל רחבי הארץ ויכול להציל אתכם ברגע האמת.

השתמשו בשירותי מוסך מלגזות אמין ומקצועי

מלגזות זקוקות לטיפול שוטף והבטיחות בעת תפעולן הינה דבר הכרחי. הכינו את המלגזה שלכם למבחן השנתי ובצעו את הבדיקות והתיקונים רק במוסך למלגזות מקצועי ואמין.
| 8/12/16