מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הלוואה חוץ בנקאית לרכישת רכב דו גלגלי

זוכרים את הרכב הראשון שלכם? כמה מרגשת הייתה קנייתו. ההרגשה כי אתם עושים עוד צעד אל עבר ההתבגרות מתבטאת בכל שלב בקניית הרכב.

| 4/12/16
מתוך קטגוריית דו-גלגלי

רכישת כלי רכב - רגע מרגש אך גם כואב בכיס

רכישת כלי רכב - רגע מרגש אך גם כואב בכיס
אם אתם עתידים לקנות רכב, אין ספק שאתם יכולים להתחבר להתרגשות שבקנייה. אך לצד ההתרגשות והשמחה שבדבר, קשה לשכוח שמדובר ברגע שהוא גם כואב ומשמעותי לכיס. רכישת כלי רכב, בין אם חדש ובין אם משומש, היא פרוייקט שאתם חוסכים עבורו כסף חודשים ולעיתים שנים מחייכם.

רכב דו גלגלי הוא פתרון קלאסי

כל המטרה ברכישת רכב היא יכולת ההתניידות הקלה. העצמאות והבגרות שהרכב מעניק לכם שווים בדרך כלל את הסכום הגבוה שתשלמו עבורו. פתרון חלופי, לרכישת רכב, למי שאין את מלוא הסכום או למי שמעוניין לחסוך קצת, הוא לרכוש רכב דו גלגלי. אופנוע, קטנוע או רכב דו גלגלי קטן יותר מעניקים את העצמאות שברכב, לצד מחיר נוח בצורה משמעותית. גודלו הקטן של הרכב הדו גלגלי מהווה גם יתרון כאשר מדובר בעמידה בפקקים.

חסכון בכסף

לקיחת הלוואה עבור רכב זה לא עניין של מה בכך. עשרות אלפי שקלים שאתם לווים מהבנק עבור יכולת העצמאות שלכם הם דבר שעליכם להשקיע בו מחשבה טרם ביצועו. לעומת זאת, רכב דו גלגלי מחירו נמוך עשרות מונים מרכב רגיל, ולעיתים אף יאפשר לכם לרכוש אותו ללא צורך בהלוואה. בנוסף, עלויות התחזוקה של רכב דו גלגלי נמוכות מאלו של רכב רגיל וכך גם הדלק. החיסרון היחיד, הוא שאתם לא יכולים להסיע איתכם יותר מאדם אחד.

חסכון בזמן

הזמן שתחסכו בעמידה בפקקים, עומסי תנועה ואפילו באזורי מעבר צרים, הוא ניכר, כאשר נוהגים ברכב דו גלגלי. הזמן הזה, הוא בדיוק הזמן שקיוויתם לחסוך כאשר החלטתם לקנות רכב, רק שנוצר לכם הרושם המוטעה כי החיסכון בזמן עדיין יתאפשר, גם אם תנהגו על רכב רגיל. רכב דו גלגלי, הוא במובן הזה, בדיוק מה שחיפשתם.

למרות מחירו הנמוך ביחס לרכב עם 4 גלגלים, רובנו נתקשה לממן אותו

נכון שמחירו נמוך בהרבה ממחירו של רכב רגיל, אבל בדיוק מהסיבה הזו, נפנה לרכישת רכב דו גלגלי מהר יותר ואחרי זמן קצר יותר של חיסכון מאשר לרכב רגיל. נוסף על כך, לרבים אין רישיון נהיגה על רכבים דו גלגליים, ורכישתם מותנית (עבור הרוכש) בצורך להוציא רישיון נהיגה. מכלל הסיבות הללו, מימון כלי רכב דו גלגלי, בדרך כלל מצריך מאיתנו לקבל עזרה ממקורות שונים. אך למזלנו, מקורות מימון עבור רכבים קיימים בשוק בשפע.

סוגי ההלוואות הניתנות לצורך רכישת רכב

התשלום לרכב, באשר הוא, חייב להתבצע מול חברת הרכב במלואו, עת קניית הרכב, ולא ניתן לחלק אותו לתשלומים. לכן, קיימות הלוואות שונות וגורמי 'מימון ישיר' המציעים הלוואות מכוונות קניית רכבים, שיספקו את המענה מהבחינה הזו. בנקים, חברות הלוואות חוץ בנקאיות יעמדו לשירותכם, כאשר מדובר בסכומים נמוכים יחסית, כמו עבור רכבים דו גלגליים. עליכם רק למצוא את החברה שמעניקה לכם את תנאי ההחזר הטובים ביותר.
| 4/12/16