מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד בוחרים מוסך לטרקטורים

גם כלי עבודה כבדים כגון מלגזות וטרקטורים זקוקים מדי פעם לפעם לביקור שוטף במוסך, אך כיצד בוחרים מוסך לטרקטורים?

מערכת קמ"ש | 27/11/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

טרקטורים הינם כלי עבודה רבי ערך החשובים לפעילותם התקינה של עסקים רבים בישראל. על מנת לשוב לפעילות העסקית במלוא המרץ יש לתקן את הטרקטור בהקדם האפשרי, ובצורה הטובה ביותר. אל תסתכלו רק על המחיר המוצע לכם - לפעמים זול עולה ביוקר ותיקונים רשלניים מובילים לתוצאה גרועה בהרבה מהתקלה ההתחלתית. קיימים עוד פרמטרים רבים לבחירת מוסך לטרקטורים. אז כיצד בוחרים מוסך לטרקטורים, תוך דאגה שיהיה אמין, מקצועי ונגיש?

כיצד בוחרים מוסך לטרקטורים

• מוסך מורשה: בחרו במוסך לטרקטורים בעל האישורים הדרושים. ייתכן כי מחירו יהיה גבוה במעט ממתחריו, אך הדבר אומר שהוא פועל תחת פיקוח ויעשה את העבודה על צדה הטוב ביותר.

• מיקום בארץ: בחרו במוסך הממוקם בקרת מקום העבודה שלכם, או ברשת מוסכים שיש לה סניף קרוב. הדבר יקל עליכם את ההגעה והחזרה מן המוסך ויחסוך לכם זמן יקר.

• התמחות: ישנם מוסכים המתמחים בבעיות ספציפיות ותיקונים, ובעלי ניסיון רב שנים בתיקון טרקטורים בשלל מצבים. בחרו במוסך העונה לצרכים המקצועיים שלכם.

• חוות דעת והמלצות: התייעצו עם חברים, עמיתים ואנשי מקצוע בבחירת המוסך שילווה אתכם לאורך שנות העסק. מובן שניתן להחליף מוסך לאורך הדרך, אך עדיף למצוא כבר בתחילתה אנשי מקצוע שאתם בוטחים בחוות דעתם ויכולותיהם המקצועיות והטכניות.

• מחיר: בחרו במוסך שמחירו תואם את היכולות הכלכליות שלכם. ישנם מוסכים המציעים הנחות ללקוחות קבועים, בתמורה למחזור חודשי קבוע של תיקונים ותחזוקה. שווה לדבר עם בעלי המוסך ולמצאו הסדר המתאים לכל הצדדים.

• מחויבות: בקשו הצעת מחיר והתחייבו עליה. תאמו את מועד הטיפול, תחילתו וסיומו, ועלותו הצפויה. בתום הטיפול וודאו שהתיקון בוצע כהלכה, שלא צצו חיובים המעלים את המחיר ברגע האחרון וכי ההסכם שלכם כובד במלואו.

תקנו את הטרקטור שלכם רק במוסך מורשה ואחראי

אל תחסכו בעלות התיקונים, עדיף שתלכו לישון בראש שקט ותוך ידיעה שהעובדים שלכם נוהגים בכלי רכב בטיחותי ותקין. טרקטור תקין טרקטור תקין יכול למנוע תאונות עבודה רבות, כמובן שתוך הקפדה על נהלי הבטיחות בעבודה ובנהיגה. אנו מקווים כי הקווים המנחים שפורטו במאמר יועילו לכם בעת בחירת מוסך לטרקטורים אשר ברשותכם.
מערכת קמ"ש | 27/11/16