מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אפוקסי לרצפת מוסכים

כשמעצבים את רצפת המוסך, צריך לחשוב הן על האסתטיקה שבו ובעיקר על הפרקטיקה של רצפה שתעמוד בעומס גבוה מאוד של רכבים ועבודה לאורך זמן. בהקשר זה, אפוקסי הוא פתרון איכותי ביותר – וכעת נכיר את הפתרון הזה לעומקו ונבין איך הוא מתאים למוסך.

| 24/11/16
מתוך קטגוריית פרטי

רצפת מוסך חייבת להיות רצפה איכותית מבחינה ויזואלית

רצפת מוסך חייבת להיות רצפה איכותית מבחינה ויזואלית
כשמתכננים את הרצפה של מקום העבודה שלכם, חשוב לתכנן אותה בצורה הנכונה ביותר מבחינה ויזואלית ואסתטית בראש ובראשונה. מקום העבודה שלכם הוא מרחב שבו אתם מבלים זמן רב מאוד, וחשוב מאוד לדאוג לכך שהמרחב הזה יהיה המרחב הנעים ביותר והאיכותי ביותר שהוא יכול להיות. גם כאשר מדובר במוסך, שאין לו תדמית של מקום מעוצב מדי – חשוב מאוד לדאוג לכך שהריצוף יהיה ריצוף נעים ויפה, שישרה תחושה איכותית של יוקרה ושל איכות, מה שנותן רושם איכותי לכל לקוח שמגיע עם הרכב שלו למוסך. עם זאת, כמובן שבכל מה שנוגע לעיצוב מוסך – הפרקטיקה תופסת מקום ראשון.

רצפת המוסך חייבת להיות רצפה עמידה במיוחד מפני שחיקה ולכלוך לאורך זמן רב

כשאתם מתכננים ריצוף של מוסך, אתם חייבים לחשוב היטב על העומס שבו הוא צריך לעמוד באופן קבוע. מוסך הוא מוסד מקצועי שמטפל ברכבים, ולכן הוא נמצא באופן יום יומי בעומס של רכבים רבים שנוסעים עליו הלוך ושוב, מה שאומר שהוא צריך להיות עמיד במיוחד בפני שחיקה. מעבר לכך, הריצוף גם חייב להיות עמיד בפני לכלוך – במוסך ישנם שמנים, חומרי עבודה שונים, ועוד מרכיבים רבים שיכולים להשאיר חותם בלתי נמחק על הריצוף, אם לא מוודאים שהוא מתאים באיכותו לעמידות מפני לכלוכים שכאלה.

אז מהו בדיוק הפתרון שאנחנו מציעים, וכיצד הוא מתאים לרצפת מוסכים באופן מיוחד?

הפתרון האיכותי שאנחנו מדברים עליו הוא ריצוף אפוקסי. מדובר בחומר שמוכר לרבים מצבעים, דבקים וכן משטחי ריצוף שונים – כאשר התכונה המובילה של חומר פולימרי זה היא התקשות מהירה כאשר הוא מעורב עם זרז כימי. במצבים כאלה, נוצר משטח חלק ונעים, עמיד מאוד בפני שחיקה, גמיש למדי ובולם זעזועים – כל מה שאתם רק יכולים לחפש מרצפה של מוסך. אפוקסי הוא חומר אסתטי, שניתן לשלב בו צבעים שונים במטרה להתאים אותו לצרכים המדויקים של המרחב שאתם מתכננים, וכך למעשה מדובר בפתרון האיכותי ביותר עבור רצפות מוסכים מכל בחינה.

שירות איכותי בתחום יתאים לכם את הריצוף האיכותי ביותר ויקים אותו בצורה מקצועית

כשאתם רוצים להתאים רצפת אפוקסי עבור המוסך שאתם מתכננים, או שאתם משפצים את המוסך שלכם ורוצים להתאים לו ריצוף חדש – אתם צריכים למצוא שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום. שירות שכזה יתכנן את הריצוף שלכם בצורה מדויקת, יוודא שהוא מתאים באיכותו ובעמידותו לצרכים שלכם, ואתם בתורכם פשוט תיהנו מאיכות גבוהה במקום העבודה.

| 24/11/16