מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

יתרונות שיש לקלנועית על כלי רכב אחרים

קלנועית הינה כלי רכב קטן יחסית, אשר פתוח מרוב צדדיו והינו בעל שלושה או ארבעה גלגלים.

מערכת קמ"ש | 22/8/16
מתוך קטגוריית פרטי

הקלנועית משמשת בעיקר אנשים מבוגרים, אולם גם צעירים יותר למגוון שימושים, והינה בעלת יתרונות רבים על פני כלי רכב אחרים, דבר אשר מעלה אף יותר את נוחות השימוש בה.

אז מהם היתרונות של קלנועית על פני כלי רכב אחרים?

• מהירות: כאמור, קלנועית הינה רכב קטן יחסית, וכן היא אינה בעלת כוח רב מאוד, דבר אשר מאפשר לה לנסוע רק במהירויות נמוכות המתאימות לנהיגה בתוך העיר. בעוד שעובדה זו אולי נשמעת כחיסרון, הרי שהיא אינה כזו היות והיא מאפשרת לאנשים שאינם בעלי יכולת לנהוג על רכב, לנהוג על הקלנועית. עובדה זו חשובה ביותר לאנשים מבוגרים, היות וכך הם יכולים לעשות שימוש בקלנועית למבוגרים גם במידה ואין ביכולתם לנהוג יותר, ועדיין לשמור על עצמאותם בניידות.

• קלות תפעול: קלנועית הינה בין היתר גם רכב פשוט ביותר לתפעול, והיא אינה דורשת רישיון לשם נהיגה עליה. עובדה זו מקלה ביותר על כל אלו אשר מעוניינים לשפר את יכולת הניידות שלהם באמצעות כלי רכב זה, והיא מנגישה את הקלנועית גם עבור אנשים ללא רישיון נהיגה או כאלה אשר אינם יכולים לתפעל רכבים מורכבים.

• מחיר: קלנועית הינה רכב פשוט ביותר, כאשר גם חברות בעלות שם מוכר בתחום מוכרות ומשכירות במחירים דומים לחברות פחות מוכרות. מסיבה זו, הן קלנועית להשכרה והן קלנועית למכירה לרוב לא יעלו לנו מחיר גבוה במיוחד, דבר אשר הופך את הקלנועיות לנגישות ביותר לכל שכבות האוכלוסייה, כאשר כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש או להשכיר קלנועית לשם שיפור איכות חייו.

ישנם יתרונות רבים לשימוש בקלנועית על פני כלי רכב אחרים

ניתן לראות כי ישנם כלי רכב אשר אנשים רבים אינם יכולים לעשות בהם שימוש, בין אם בשל מורכבותם ובין אם בשל מכירם. אותם אנשים יכולים להיעזר רבות בקלנועית, אשר הינה בעלת יתרונות שימוש רבים ויכולה לשפר בצורה משמעותית את איכות חייהם.
מערכת קמ"ש | 22/8/16