מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפים כיצד לחסוך בהוצאות העסק בעזרת רכבך

ישנן דרכים יצירתיות רבות בהן אנו יכולים להוזיל את עלויות השוטפות של העסק שלנו זאת בעזרת הרכב הפרטי שלנו, וללא כל התחייבות להוצאות כספיות כבדות נוספות, במאמר זה נביא בפניכם את השיטות לכך.

| 17/8/16
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

כל בעל עסק יודע כי יש להיעזר בכלים רבים בכדי לפרסם ולשווק את מוצרי העסק, ולכן מחפש את כל אותם כלים אשר יוכלו לסייע לו בביצוע פעולות אלו. היעזרות ברכב הפרטי שלנו לצרכים אלה עשויה לעזור לנו רבות.

דרך ראשונה לחסכון בהוצאות - פרסומת

פרסומת טובה יכולה לסייע לנו רבות בפרסום העסק ובהכרתו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. השמשה האחורית של רכבנו הפרטי הינה מעין שטח פרסומת לא מנוצל אשר אנו יכולים לעשות בו שימוש לשם הפצת מידע בנוגע לעסק שלנו. בעזרת הדפסת פרסומת אותה נדביק על השמשה האחורית של הרכב, אנו יכולים להפוך את רכבנו הפרטי לשלט פרסומת נייד, אשר יפרסם את העסק שלנו בכל מקום אליו ניסע, כך שכמה שיותר אנשים יוכלו להיחשף אליו גם מבלי לפתוח עיתון, לחפש אותו באינטרנט או להשתמש בכל אמצעי תקשורת אחר.

הובלת סחורות באופן עצמאי

בעלי עסקים רבים צריכים להוציא סכומים משמעותיים על הובלת סחורה, אולם ניתן להוזיל בקלות את הוצאה זו על ידי חיבור וו גרירה לרכבנו הפרטי. כאשר אנו מחברים וו גרירה לרכבנו, אנו הופכים אותו בצורה מידית ופשוטה לרכב גורר, כך שנוכל להוביל בעצמנו את הסחורה שלנו לעסק ולחסוך רבות בהוצאות עבור חברת הובלות או משלוחים. וו גרירה מתאים לחיבור לרכבים רבים, וכדאי לברר האם ניתן לחבר אותו לרכבנו הפרטי בכדי שנוכל ליהנות מיתרונות השימוש בו בהקשר העסקי.

ביצוע משלוח עד לבית הלקוח

עסקים רבים מציעים שירותי משלוחים כחלק בלתי נפרד מפעולתם, אולם לעיתים ישנו קושי ברכישת רכבים חדשים לשם ביצוע המשלוחים בעסק חדש. בעזרת רכבנו הפרטי נוכל לבצע משלוחים בתחילת דרכו של העסק, עד אשר נוכל להרשות לעצמנו לרכוש רכב ייעודי לביצוע המשלוחים וכמובן לשכור שליחף כך שהרכב הפרטי שלנו יכול לאפשר לנו להציע ללקוחותינו את כלל השירותים הנדרשים להם גם בתחילת דרכו של העסק.

ביצוע נסיעות עסקיות

כמובן שאין לשכוח את המטרה העיקרית לשמה אנו עושים שימוש ברכב- הגעה ממקום למקום. כאשר אנו בעלי רכב פרטי, נוכל כמובן להשתמש בו לשם הניידות שלנו, כך שנוכל להגיע בקלות רבה יחסית לפגישות עסקיות, פגישות עם שותפים או סוחרים וכדומה. שימוש ברכב הפרטי שלנו מקל עלינו משמעותית בעת ניהול העסק ומאפשר לנו לפעול בצורה טובה יותר לשם קידומו.

ישנם שימושים רבים אותם אנו יכולים לבצע בעזרת רכבנו הפרטי

לסיכום רכבנו הפרטי יכול לסייע לנו בצורה משמעותית ביותר בצמצום הוצאות העסק על ידי כך שהוא מאפשר לנו לבצע פעולות רבות ומגוונות בעזרתו כגון פרסום העסק, הובלה של סחורות לעסק מספקים וביצוע משלוחים לצרכנים השונים .
| 17/8/16