מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הצטרפות למועדוני לקוחות של חברות השכרת רכב

במידה ואנו נוהגים לעשות שימוש בהשכרת רכב באופן קבוע, כדאי מאוד שנשקול היטב הצטרפות למועדוני הלקוחות של חברות להשכרת רכב. במאמר זה נסקור את כל היתרונות הצפויים לכם לאחר ההצטרפות למועדונים אלה.

מערכת קמ"ש | 14/8/16
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

רבים מאתנו עושים שימוש בהשכרת רכב במקרים שונים- ביצוע נסיעות ארוכות, נסיעה לטיול המחייב שימוש ברכב שונה מזה שיש לנו או אף שכירת רכב באופן יומיומי. בין אם אנו שוכרים רכב לעיתים קרובות או לעיתים רחוקות, ישנם יתרונות רבים הרלוונטיים לנו בהצטרפות למועדון לקוחות של חברות להשכרת רכב.

אז מהם היתרונות בהצטרפות למועדוני לקוחות של חברות להשכרת רכב? הראשון שבהם, קבלת הנחות

רוב מועדוני הלקוחות בתחום השכרת הרכב מציעים הנחה קבועה לכלל לקוחותיהם, כך שבמידה ואנו מצטרפים למועדון לקוחות מסוג זה, אנו יכולים ליהנות מהנחות לא מבוטלות בכל פעם שאנו שוכרים רכב. היות ורוב מועדוני הלקוחות אינם דורשים תשלום כלל עבור הצטרפות, או דורשים רק תשלום חד פעמי, הטבה זו רלוונטית הן לאלו אשר שוכרים רכב באופן קבוע והן לאלו אשר שוכרים רכב לעיתים רחוקות יותר.

קבלת מבצעים ייחודיים

מלבד ההנחות הקבועות המוצעות לכלל חברי מועדון הלקוחות, מועדוני לקוחות רבים מציעים לחברים בהם הנחות ייחודיות, אשר אינן מוצעות לכלל לקוחות החברה. הנחות אלו לרוב הינן משמעותית יותר משתלמות מהמחירים הרגילים אותם מציעה החברה ואף מההנחות הזמניות שהחברה מציעה לכלל לקוחותיה, כך שאנו יכולים לחסוך כסף רב בהיעזרות בהן.

צבירת נקודות לשימוש נוסף

מועדוני לקוחות רבים מאפשרים לחברים בהם לצבור נקודות. צבירת נקודות הינה שיטה המאפשרת לנו להרוויח אף יותר משכירת הרכב. בכל פעם שאנו שוכרים רכב בסכום מסוים, אנו צוברים נקודות, בהן ניתן להשתמש בשלב מאוחר יותר בכדי לקבל הנחות נוספות על שכירת הרכב ולעיתים קרובות אף בכדי לשכור את הרכב בחינם, תוך שימוש רק בנקודות שצברנו. צבירת נקודות מוצעת רק לחברי מועדון הלקוחות של החברה, כך שלקוחות רגילים אינם יכולים ליהנות מהטבה זו, והיא משתלמת בייחוד לאלו אשר מבצעים שכירת רכב לעיתים קרובות.

קבלת עדכונים שוטפים על מבצעים

בין אם אנו שוכרים רכב לעיתים קרובות ובין אם לעיתים רחוקות, כדאי להישאר מעודכנים במבצעים וההנחות שהחברה מציעה. הצטרפות למועדון לקוחות מאפשרת לנו להצטרף גם לרשימת התפוצה של החברה, כך שנוכל לקבל עדכונים בנוגע למבצעים ושינויים הרלוונטיים אלינו ישירות מהחברה לפני כולם. מועדוני לקוחות המפעילים שירותי הודעות ללקוחותיהם מאפשרים לנו להתעדכן בכל המבצעים הרלוונטיים אלינו, כך שנוכל לנצלם וליהנות משכירת רכב בזול.

לסיכום ישנם יתרונות רבים להצטרפות למועדוני לקוחות של חברות להשכרת רכב

מועדוני לקוחות של חברות להשכרת רכב מאפשרים לנו גם להישאר מעודכנים במתרחש בחברה, וגם ליהנות מהנחות ייחודיות השמורות רק לחברי מועדון הלקוחות. יתרונות אלו יוצרים לנו חסכון כלכלי משמעותי, אשר מוזיל את שכירת הרכב בכל פעם שאנו מבצעים פעולה זו, כך שאנו יכולים ליהנות משכירת רכב איכותי במחיר המשתלם ביותר.
מערכת קמ"ש | 14/8/16