מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה עושים במקרה של איבוד מפתחות לרכב?

אובדן צרור מפתחות עלול לגרום עוגמת נפש ותסכול. הפתרון הטוב ביותר למקרה כזה הוא הזמנת שירותי פריצה, אך עדיף להיערך מראש לכל אפשרות באמצעות הזמנת שירותי שכפול מפתחות לרכב

| 21/7/16
מתוך קטגוריית פרטי

מפתחות לרכב

מפתחות לרכב
לכל אחד מאתנו יש צרור מפתחות צמוד. הצרור משמש לפתיחת דלתות בבית ובמשרד, שערי חנייה ורכבים, מחסנים וחנויות ועוד. המפתחות צפויים להמשיך ולהיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו עד הודעה חדשה ועד שכולם יעברו למנגנוני זיהוי ביומטריים. בינתיים, אנחנו צריכים ללמוד כיצד להתמודד עם מקרה של איבוד מפתחות לבית או לרכב.

איבוד מפתחות לרכב

איבוד מפתחות לרכב נחשב קריטי ומתסכל יותר בהשוואה לאובדן סוגים אחרים של מפתחות. הסיבה לכך היא שבדרך כלל יש לנו גיבוי למפתחות של הבית והמשרד, לעומת מפתחות הרכב שנמצאים רק ברשות הנהג המרכזי. כמו כן, אובדן מפתחות לרכב מעכב את לוח הזמנים שלנו ועלול לגרום לנו להיתקע הרחק מהבית.

הפתרון במקרה של איבוד מפתחות לרכב

הפתרון המקובל הוא להזמין שירותי פריצה. זהו שירות שניתן על ידי אנשי מקצוע שפועלים ברישיון ותחת אישור של משטרת ישראל. פורץ מקצועי יכול להגיע לכל מקום בערב ולסייע בהתמודדות עם איבוד מפתחות לרכב. יחד עם זאת, הפריצה מתאימה רק עבור הדלת ויש מנגנוני נעילה שלא מאפשרים התנעה בלי המפתח המקורי.

תהליך שכפול מפתחות לרכב מול איש מקצוע

הפתרון האידיאלי שמתאים לכל מצב אמנם דורש היערכות מוקדמת, אך הוא ימנע הרבה תסכול ועוגמת נפש במקרה של איבוד מפתחות לרכב. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולהזמין שירותי שכפול. אלו השלבים העיקריים שבהם מתבצע התהליך:

תיאום פגישה או ביקור בחנות

בשלב הראשון של שכפול מפתחות לרכב מתאמים פגישה עם אנשי מקצוע או מגיעים אליהם לחנות. מטרת הפגישה היא לקבל הצעת מחיר מסודרת ולבדוק מה היא כוללת.

שכפול

השלב השני הוא המהותי ביותר ובו מבצעים את השכפול בפועל. בשלב הזה מתאימים את המפתח החדש לצרור הקיים, מוודאים שהשכפול מתאים להוראות היצרן ומבצעים שורה ארוכה של בדיקות איכות נוספות.

סימולציה

בשלב השלישי והאחרון משתמשים בשירותי שכפול מפתחות לרכב כדי לבדוק את התוצאה. עורכים סימולציה עם המפתחות החדשים ובודקים האם הרכב מגיב כנדרש. במידת הצורך ניתן לבצע התאמות נוספות, או לשכפל גם את השלט לאזעקה.

שירותי שכפול מפתחות לרכב

שירותי שכפול מפתחות לרכב ניתנים מסביב לשעון עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. על אף התלות בצרור מפתחות, למזלנו יש כיום מגוון רחב של שירותים אמינים. כדאי לקבל המלצות על אנשי מקצוע שעוסקים בשכפול מפתחות ולוודא שהם פועלים ברישיון ובאישור מטעם משטרת ישראל. אפשר גם לבקש מהם להראות תעודת הסמכה ממוסד מוכר. בכל מקרה, פורץ אמין ידרוש מכם להזדהות לפני שהוא ישכפל עבורכם את המפתחות של הרכב או הבית.
| 21/7/16