מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מכונות שטיפה למוסכים

מכונות שטיפה לעסקים הן היום מכונות שנמצאות בהרבה מאוד מפעלים וחברות, וזאת מכיוון שאין עוררין על יעילותן בכל מה שקשור לניקיון. מהן בדיוק מכונות שטיפה לעסקים ומה היתרונות שלהם על פני שיטות ניקוי אחרות? במאמר זה תמצאו את התשובות.

מערכת קמש | 13/7/16
מתוך קטגוריית פרטי

מהן מכונות שטיפה לעסקים?

מכונות שטיפה הן מכונות אשר פעולתן מבוססת על לחץ מים גבוה. ברגע שמפעילים אותן ניתז זרם מים בלחץ מאוד גבוה אל עבר המשטח אותו מעוניינים לנקות. הלחץ הגדול של המים מאפשר לנקות המשטח מאבק, מכתמים ומכל סוג אחר של לכלוך שדבק בו, וברוב המקרים משאיר משטח נקי באמת. את מכונות השטיפה לעסקים אפשר למצוא במוסכים, מפעלי תעשייה, סופרמרקטים, קניונים, חניונים ובמקומות בעלי שטחים חיצוניים נרחבים, וזאת בזכות היתרונות הרבים שיש להן על פני אפשרויות אחרות. על מנת להמחיש את היתרונות ניקח לדוגמה מכונות שטיפה למוסכים, המשליכות על כל מכונות השטיפה לעסקים.

יעילות בעבודה

יעילות בעבודה
לחץ המים הגבוה יכול להתמודד עם הרוב המוחלט של לכלוכים ושל כתמים, ומשאיר שטח נקי ומבריק. כך למשל, אם מדובר במכונת שטיפה הנמצאת במוסך, ניתן לנקות בעזרתה את כל שטח המוסך, ובמקרים רבים גם את המכוניות עצמן.

מהירות

בזכות היעילות הרבה של המכונה, הרי שעבודת הניקיון נמשכת זמן הרבה יותר קצר מאשר עבודת ניקיון שמתבצעת בשיטות אחרות. כשמדובר במוסך, ובעצם בכל עסק אחר – המהירות חשובה ביותר לתפקוד תקין ויעיל של בית העסק, ולכן ככל שהעבודה מתבצעת מהר יותר – כך גם יעילות העבודה נשמרת.

בטיחות

במקום לבצע ניקיון יסודי של עסק באמצעות מים שלא תמיד אפשר לייבש עד הסוף, מכונות שטיפה לעסקים מבצעות שטיפה ושאיבה של המים בפעולה אחת ולכן משאירות שטח מבריק אבל לא חלק. כשמדובר במוסך, כמו גם בכל עסק אחר שעוברים בו הרבה אנשים מדי יום, חשוב מאוד שהרצפה לא תהיה חלקה, כדי שניתן יהיה להתנהל במקום בבטחה ולחזור הביתה בשלום. כל היתרונות הללו הופכים את מכונות השטיפה לעסקים לרכישה מאוד כדאית, אשר אין ספק שמייעלת מאוד את העבודה בין אם מדובר בשטיפת אולם תעשייה גדול ובין אם מדובר בשטיפת מכונית.

רכשו מכונת שטיפה לעסקים

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות, חשוב שתרכשו מכונת שטיפה לעסקים שמתאימה בצורה מדויקת לעסק שלכם, הן מבחינת גודל, הן מבחינת שיטת העבודה (רכובה או מופעלת על ידי איש הולך) והן מבחינת התקציב שלכם. לצורך כך מומלץ להתייעץ עם נציג של חברה המתמחה בשיווק מכונות שטיפה לעסקים, לקבל ממנו את כל האינפורמציה וביחד לבחור את המכשיר המתאים. בהצלחה!
מערכת קמש | 13/7/16