מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מתי צריך להזמין מנעולן רכב ומתי גרר?

אנו מסתמכים לחיי היום יום שלנו על פתרונות נעילה מתוחכמים לרכב, אשר יאפשרו לנו לשמור עליו מפני גניבה. במקרה של תקלה במנגנוני הנעילה, יש לבחור בין שתי אפשרויות עיקריות, מנעולן רכב או גרר.

מערכת קמש | 10/7/16
מתוך קטגוריית פרטי

לשמור על הרכב עם אמצעי נעילה נגד גניבה

לשמור על הרכב עם אמצעי נעילה נגד גניבה
במהלך החיים, קרוב לוודאי שנאלץ להוציא סכומי כסף גדולים בהזדמנויות משתנות. חלק מההוצאות הכספיות הללו, כגון קניית דירה חדשה, ישתלמו לנו בסופו של דבר, מאחר והערך של ההשקעה איננו יורד, אלא לעיתים קרובות עולה. רכישת רכב היא השקעה מסוג שונה. לצד הצורך להוציא סכומי כסף לא מבוטלים בהיקפם, הערך של ההשקעה הכספית רק הולך וקטן עם הזמן ועם השימוש ברכב עצמו. לכן, על מנת להימנע מרכישות רכב נוספות, עלינו לעשות שימוש באמצעי נעילה מתוחכמים אשר יאפשרו לנו להיות בטוחים שהרכב שלנו לא ייגנב ויהיה כמה שפחות מזמין לפושעים. אמצעי הנעילה הללו כוללים בין השאר קודים להתנעה, קרלוגים אשר נועדו לזיהוי אישי נוסף, ומנגנוני נעילה מתוחכמים יותר, הכוללים לעיתים נעילה על פי זיהוי חשמלי וסנסורים מתקדמים. פתרונות הנעילה הללו שומרים על הרכב מצד אחד, אך מצד שני מזמנים מגוון רחב של בעיות בפני עצמן. הבעיות הללו לרוב הינן פגם באחד מאמצעי הנעילה הללו, אשר הופך את הנהיגה ברכב לבלתי אפשרית לחלוטין. בין אם מדובר באבדן פשוט של מפתחות הרכב, או בשינוי לא מוסבר של הקוד, אי גישה לרכב מחייבת אותנו למצוא פתרון מהיר ויעיל.

הזמנת גרר או מנעולן?

כאמור, מנגנוני הנעילה המתוחכמים של הרכב מאפשרים לנו בטחון מפני גניבות מצד אחד, אך מעלים את הסבירות לתקלות חמורות מהצד השני. במקרה של תקלה במנגנון נעילה, עלינו להיות מסוגלים להזיז את הרכב במידת הצורך, לפתוח את דלתותיו, ולבצע את הטיפול הדרוש לשם החזרתו המהירה את הכביש. שתי האופציות המרכזיות אשר יש לבחור מתוכן כוללות הזמנת גרר, ומנעולן רכב מומחה (כמובן אחד שעבר לימודי מנעולנות בהצלחה). הבחירה בין שתי האפשרויות הללו תלויה במספר גורמים הכוללים בין השאר:
• הפרעה לתנועה: פעמים רבות חוסר יכולת להזיז את הרכב במצב של הפרעה לתנועה עשויה להיות מסוכנת גם לרכב וגם עבורכם. במקרים כאלו יש להזמין גרר שיפתור את הבעיה במהירות.
• עלות כלכלית: במקרה שהתקלה ברכב היא קריטית לתיקון, ואין בכך הפרעה לתנועה, ניתן ומומלץ לקרוא למנעולן. חלק מהמנעולנים בשוק כיום מציעים שירות 24 שעות ביממה, המבטיח לכם טיפול מהיר בכל תקלה.

חשוב להשקיע את הזמן בבחירת איש מקצוע איכותי

במידה ובחרתם להזמין מנעולן, חשוב מאוד שתמצאו מנעולן איכותי מראש. כך, על ידי חיוג למספר טלפון השמור אצלכם, תוכלו לקבל סיוע מאיש מקצוע מוביל ואיכותי.
מערכת קמש | 10/7/16