מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אמצעי הבטיחות שניתן לנקוט על מנת למנוע גניבה של רכ

רכב הסעות איכותי הינו תנאי מפתח להסעה בטוחה של המוני בני אדם. רכב הסעות חדש ותקין שווה כסף רב, וההחלפה של כל חלק עשויה להיות יקרה במיוחד. כמובן שברור כי החשיבות של נסיעה ברכב תקין לבטיחות היא אדירה.

מערכת קמש | 23/6/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

חשיבותם של שירותי הסעות

חשיבותם של שירותי הסעות
שירותי ההסעות הפכו בשנים האחרונות לבעלי חשיבות עצומה מבחינה כלכלית וחברתית. הכבישים בארץ החלו לקרוס תחת העומס של הרכבים, וכל פעולות ההרחבה והבנייה של הדרגים אינן מסוגלות לעמוד בפרץ הרכישה של המכוניות ובגידול האדיר של הציבור הנוהג. על מנת להתמודד עם בעיות אלו, החלו ארגונים רבים - בהם מוסדות חברתיים ממשלתיים וכמובן חברות עסקיות, להפעיל שירותי הסעות. שירותי הסעות פועלים גם בבתי ספר ובטיולים, ונועדו בין השאר למזער ככל הניתן את התנועה בכבישי הארץ, ולסייע בהתמודדות עם תאונות הדרכים. ההתמודדות עם תאונות הדרכים היא פן חשוב ביותר של התהליך, מאחר ונהיגה לא בטוחה אחראית לכמות אדירה של הרוגים בתאונות דרכים, כמות אשר הולכת ותופחת בכל שנה. הסעות בטוחות יהיו כאלה אשר נוהג בהם אדם מנוסה ומיומן, הפועל על פי כללי הנהיגה הנסיעה הקבועים בחוק. נוסף על כך, תקינות רכב ההסעות הינה בעלת חשיבות עליונה.

מהם אמצעי הבטיחות העיקריים אשר ניתן לנקוט?

כאמור, רכב הסעות הינו כלי יקר ביותר אך רב שימוש להסעות המונים. על מנת לשמור על עצמנו מפני אסון כלכלי, חשוב מאוד שרכב ההסעות שלנו ישמר היטב, כך שהפיתוי לגנוב רכב יקר כל כך לא יהפוך למציאות. קיימות מספר שיטות למניעת גניבה של רכב הסעות הכוללות בין השאר:

• קודן: שילוב של קודן ברכב הסעות הינו פתרון נוח ויעיל למניעת גניבות. פעמים רבות הקודן מרתיע גנבים וגורם להם להעדיף לנסות ולגנוב רכב אחר. הקודן מסבך מאוד את הגניבה.

• קרלוג: חלק ניכר מרחבי ההסעות הינם רכבי חברה, אשר אינם נמצאים בבעלות פרטית. קרלוג הינו פתרון אשר יאפשר לכל הנהגים להתניע ולנסוע ברכבי החברה, תוך בקרה ושמירת מידע רלוונטי כמהירות נסיעה ועוד. כך נוכל לשמור על הרכב ולאפשר פעילות תקינה.

• חנייה בחניונים מורשים ומסודרים: חנייה בחניון מסודר ומורשה, בעל מצלמות מסביב לשעון תוריד משמעותית את הסיכויים לגניבה של רכב ההסעות שלכם. בין אם מדובר בחניון של החברה, או בחניון בתשלום.

חשוב לעבוד למול חברת הסעות מובילה

השמירה על רכב ההסעות שלנו מפני גניבה הינה רק סממן למקצוענות של הנהג עצמו ושל החברה. חשוב מאוד לבחור בחברת הסעות מובילה, המעניקה שירות מושלם לכל צורך, תוך הקפדה יתרה על נושא בטיחות הנוסעים.
מערכת קמש | 23/6/16